GAİN'de Fransız Festival Filmleri!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
gain-nedir-gain-de-neler-var-gain-dizi-ve-13838068_2252_amp.jpg

Yerli dijital platformlardan GAİN, film arşivini genişletmeye devam ediyor!

Genellikle yayınladığı kısa filmleriyle dikkat çeken ve daha sonra GORA, AROG, Ölümlü Dünya ve Cinayet Süsü gibi yerli filmleri yayınlamaya başlayan GAİN, 14 Şubat'a kadar Fransız Festival Filmlerini de yayınlayacak. Playlist, All Hands on Deck, Teddy, Indes Galantes, A Night Doctor, Ourse, Love Hurts, Dustin, Haut les cœurs!, Malabar, Erratum ve Les Vilains Petits Canards filmlerini yayınlayacak.

• Harika
Reactions: bazinga

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gain'in yerli yapımları ve oluşturdukları içerikler oldukça güzel ve başarılı. Lakin platformun içeriğinin dar olduğunu söylemem gerekir, arşivini geliştirmeli. Daha çok film ve yabancı dizi eklemeli.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gain'in yerli yapımları ve oluşturdukları içerikler oldukça güzel ve başarılı. Lakin platformun içeriğinin dar olduğunu söylemem gerekir, arşivini geliştirmeli. Daha çok film ve yabancı dizi eklemeli.
Arşivlerini genişletiyorlar işte, daha ne istiyorsun? :A Genişletseler bir dert, genişletmeseler bir dert. :A Yeni yeni işte, entelektüel kitle çekmeye çalışıyorlar sanırım bu gibi hamlelerle. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Arşivlerini genişletiyorlar işte, daha ne istiyorsun? :A Genişletseler bir dert, genişletmeseler bir dert. :A Yeni yeni işte, entelektüel kitle çekmeye çalışıyorlar sanırım bu gibi hamlelerle. :A
Destekliyorum işte ama bir ay çok kısa süre, böyle kısa süreli değil de daha uzun süreli anlaşsalar daha güzel olur. Üstte yazdığımda da genişletsinler ama daha çok demeye çalışıyorum işte. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Destekliyorum işte ama bir ay çok kısa süre, böyle kısa süreli değil de daha uzun süreli anlaşsalar daha güzel olur. Üstte yazdığımda da genişletsinler ama daha çok demeye çalışıyorum işte. :A
Uyum sağlama işlemini geç gerçekleştiriyorlar işte, sıkıntı orada. :A @bazinga gibi film kurtlarını çekmek için bu tarz hamleleri yapmaları lazım bence. :A Bir tarafta gişe, bir tarafta sanat filmleri olan bir arşiv oluşturmalılar ama tabii yolun daha çok başındalar. Sonuç olarak Acun Ilıcalı ismiyle Exxen abone topluyor ama GAİN'in öyle bir şeyi yok, bu tarz hamlelerle daha fazla ilgi çekici olmalılar. :D

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Yiğitt and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şahane haber, bu tip hamlelerin devamını bekliyoruz. Filmleri tek tek inceleyeceğim ilgimi çeken olacağını umuyorum.

All Hands on Deck'i Mubi'de izleyip beğenmiştim, tavsiye ederim. Yazısı da şurada hatta diyerek reklam yapalım. :A

• Beğendim
Reactions: Araf