'Güzel Günler' Dizisinin Kanalı Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
resized_0b64c-8ebdbc8cgc3bczelgc3bcnler.jpg

Yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden Güzel Günler'in kanalı belli oldu.

Yapımcılığını TMC'nin üstlendiği, başrollerini Binnur Kaya, Leyla Tanlar, Burak Dakak, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Ecem Erkek, Yıldıray Şahinler, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Seray Gözler'in paylaştığı, daha önce TRT 1'de yayınlanacağı açıklanan dizinin yeni kanalı Star TV oldu.

Böylece TMC-Selin Tunç-Binnur Kaya üçlüsünün birlikte çalıştığı 'Aramızda Kalsın'ın ardından aynı ekibin yeni projesi de aynı ekranda izleyiciyle buluşacak.

Güzel Günler, yeni sezonda Star'da başlıyor!

Kaynak: @evyapimibira

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Star TV'de en son hangi diziyi izlediğimi bile hatırlamıyorum. :A Ancak bu sezon çok iyi hamleler yaptılar ve bu diziyi almakla da yine mantıklı bir iş yaptılar. Bu sezon şeytanın bacağını kırarlar, bu dizide kanalı memnun edecek oranlar alır. Dizi içinde en doğru kanal Star'dı bence, iyi oldu.

• Harika
Reactions: STAR

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Birçok kişinin aksine bence TRT1'de olması daha iyi olurdu, orada tutma şansı daha yüksekdi. Star kendine gelmedi, dizi başlatmak için riskli. TRT1'de daha bol reklam ile çok iyi giriş yapardı ilk bölümle.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Star TV ve komedi en son Kardeş Payı'nda başarılı olmuştu diye hatırlıyorum. Bu sefer de başarıyı zor görüyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Of hayır yaa başka kanal mı yok :( ama umarım yanılırım tutar :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Malumun ilamı. Zaten TMC ve Star'ın arasından su sızmadığı için ihtimal yüksekti ama yine de net bir duyumun gelmesi içimi rahatlattı. Yeri gelmişken @evyapimibira'ya teşekkürler. :bhr:

Herkes TRT 1'de olsa daha iyiydi demiş ama geçen sezon Kaderimin Oyunu'nun (ilk haftalarda da olsa) 6 küsür reyting aldığını unutmamak lazım yani senaryo iyi olduğu sürece Star'da da çatır çatır tutar. Ayrıca TRT'de yayınlansa bölüm süreleri 170-180 dakikalara kadar çıkacak, belki de aşırı baskı yüzünden beklediğimiz kadar iyi bir iş çıkmayacak ve TRT adı nedeniyle bir kesimde önyargı yaratacaktı. Kısacası her açıdan en mantıklı hamle oldu diyebiliriz. :Z

• Beğendim
Reactions: Cervantes and Hazem