'Güzel Aşklar Diyarı' Final Yapıyor! | Kanal D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,374
Puanı
1,061
MV5BNmExYjVkYWItZWQ2My00MjIzLWJhOWUtMmYzMGRkZGE4OWE0XkEyXkFqcGc@._V1_.jpg

Kanal D'nin yeni dizisi Güzel Aşklar Diyarı'ndan kötü haber!

Yapımcılığını Medyapım ve Boyut Film'in üstlendiği, başrollerini Halil Ergün, Burak Berkay Akgül, Özgü Kaya, Meltem Cumbul, Melis Birkan, Ege Kökenli ve Özgür Emre Yıldırım'ın paylaştığı, yayına başladığı günden bu yana iyi reytingler alamayan yapım, 6. bölümüyle ekranlara veda ediyor.

Güzel Aşklar Diyarı, final bölümüyle 28 Ekim Pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

Kaynak: T24

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Halil Ergün Yaprak Dökümü kadar ömrü olacak bir iş demişti. :A Dizi final yapmasaydı 6. bölümde kendisi ölüyordu zaten. Çok yanlış bir proje oldu kendisi için de yıllar sonra ekranlara dönen Meltem Cumbul için de.

Meltem Cumbul neden böyle bir projeyi kabul etti ki ? Mahsun'u da bir daha TV'de görmeyiz. Hem Kirli Sepeti hem Güzel Aşklar Diyarı'nın senaryosu aynı kişilere ait ve ikisi de Medyapım ( bunda ortak yapımcı olsa da ), 2 günde 2 final haberiyle ofis sallanmıştır :A

Halil Ergün Yaprak Dökümü kadar ömrü olacak bir iş demişti. :A Dizi final yapmasaydı 6. bölümde kendisi ölüyordu zaten. Çok yanlış bir proje oldu kendisi için de yıllar sonra ekranlara dönen Meltem Cumbul için de.
Meltem Cumbul oynuyormuydu? Denk geldiğim de hep Özgü vardı. Bu kız nasıl bir sürü rol buluyor enteresan.

• Beğendim
Evet, talihsiz bir açıklama yaptı. :D
Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdırmış olan ve 15 yıl sonra bile hâla sahneleri paylaşılıp konuşulan efsane dizi Yaprak Dökümü ile bu diziyi kıyaslamasi gerçekten talihsiz bir açıklama olmuş. Halil Ergün'den böyle bir söylem beklemezdim.

Türk dizi tarihine adını altın harflerle yazdırmış olan ve 15 yıl sonra bile hâla sahneleri paylaşılıp konuşulan efsane dizi Yaprak Dökümü ile bu diziyi kıyaslamasi gerçekten talihsiz bir açıklama olmuş. Halil Ergün'den böyle bir söylem beklemezdim.
Kendini buna inandırmak istemiş belki de totem yaptı ama olmadı. :A

Daha da ekranlara geri dönmez. :(

Medyapim adina sevindim kendisini Holywood da yapimci biliyor galiba iste bak 5 bolumde dizin biter 🤣 nowunda yuzunu gulduremiyorsun bir gun nowda kapiya koyacak bakalim nereye ne yapacaksin ?

• Beğendim

Forum İstatistikleri

Konular
171,834
Üyeler
8,461
Son Üye
Khadija