'Güvercin'in Finalinde Sürpriz Bir Değişiklik Daha! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
-Bi0GC9uW0GvFIs-pQq3Eg.jpg

'Güvercin'in final bölümünde sürpriz bir değişiklik daha!

Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği, kadrosunda Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Nursel Köse, Menderes Samancılar, Bülent Bilgiç, Devrim Saltoğlu ve Toprak Sağlam'ın yer aldığı dizinin final bölümünü Ozan Uzunoğlu'nun yöneteceği geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti.

tv100'de ekrana gelen Magazin Hattı programında yer alan habere göre Bestemsu Özdemir, dizinin çekimlerine 'coronavirüs' nedeniyle Gaziantep yerine Nevşehir Ürgüp'te devam ettiklerini açıkladı.

Düşük reklam geliri nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayan dizinin son 3 bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise henüz belirsiz.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İşte bekleseler de virüs bitecek gibi değil ama finalsiz de gitmeleri olmaz bekleseler olurdu 1 2 sene o zaman.
Şu durumda her türlü sete çıkmaları kötü. Kanalın umursamadığı bir iş için böyle bir şey yapmalarına gerek yoktu bence, kanal zaten iki bölümü yayınlar geçerdi. Gaziantep'te vaka varda, Nevşehir'de hiç yok mu. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Şu durumda her türlü sete çıkmaları kötü. Kanalın umursamadığı bir iş için böyle bir şey yapmalarına gerek yoktu bence, kanal zaten iki bölümü yayınlar geçerdi. Gaziantep'te vaka varda, Nevşehir'de hiç yok mu. :A
Var hiç olmaz mı dediklerin de gauet mantıklı ve benim beynim yandı. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Oyuncuları, kamera arkası ekibini riske atmaya hiç gerek yoktu. Üstelik yeni sezona başlayan diziler böyle düşük oranlar alırken... :(

Yayınlayacak bir şey kalmazsa yayınlar, yoksa ellerinde bekltetirler. :A
Aslında dediğim gibi 1 2 yıl bekleseler olur. Hele yeni dizilerde gelince 0'lara düşmesinden korkuyorum. :(

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zaten ben de düşünmüyorum sadece istiyorum
:A
3'ü zaten tek Total'de görür 0 olmasa bile AB'de 1 alır ancak. :A
Son yayınlandığı hafta (15 Mart) Total'de altıncı olmuş, AB'de ilk 10'a girememiş. :A Total dizisi Zümrüdüanka bile çok düştü, 3'ten de emin olamadım şimdi. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi yayına dönse artık alacağı en fazla 2 reytingtir. 3 bölüm bile yayınlarlar mı şüpheliyim.
Kanal 1 bölümü yayınlar, daha yayınlamaz. :A Büyük risk alıyor hem kanal hem yapım. Oyuncular, ekip tehlikeli bir dönemde sete çıktıyor. Dizi ise reytinglerin düştüğü dönemde ekrana gelirse kanalı zarara uğratır fazlasıyla

• Beğendim
Reactions: Hazem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

Antepe göre dahamı az acaba o yüzdenmi yapıyorlar