'Günebakan' Dizisinin Oyuncu Kadrosu Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1433041747.jpg

atv'de ekranlara gelecek komedi dizisi Günebakan'ın oyuncu kadrosu belli oldu!

Gani Müjde'nin yapımcılığını ve senaryosunu üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda, Tarık Pabuçcuoğlu, Ceren Soylu, Çağlar Sayın, Sümeyra Koç, İsmail Ege Şaşmaz ve Asuman Dabak gibi isimler yer alacak.

Dizinin genel hikayesi şöyle:

Kasabanın yakınlarındaki ayçiçek tarlalarının sahibi 'Reşat', kızı 'Rüya'yı belediye başkanının oğlu 'Fettah'la evlendirmek ister. Bu evlilik gerçekleşirse, tarlalara imar sözü alacaktır. Babasının ticari emelleri için kız kardeşi 'Rüya'nın evlendirilmesine razı olmayan 'Rüzgar', kendisini feda edip belediye başkanının kızı 'Esra' ile nişanlanmayı kabul ederek kalbine sünger çeker. Ta ki, 10 yıldır görmediği eski aşkı 'Günce' kasabaya geri dönünceye kadar...

Günebakan, Haziran'da atv'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Kadro fena değil gibi, Tarık Pabuççuoğlu ve Asuman Dabak dizi adına iyi seçimler olmuş. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Pis yedilide ne kadar iddialı kişiler vardı. Aksine Gani genelde popüler kişilerle calismaz
Benim de aklıma Pis Yedili geldiği için "genelde" ifadesini kullandım. :)

Çok da popüler kişilerle çalışmadığı doğru ama yine de Perran Kutman, Hakan Yılmaz, Cem Davran gibi diziyi sırtlayabilecek kişiler olurdu genelde. :) Gerçi burada da Tarık Papuçcuoğlu ve Asuman Dabak iyi oyunculardır ama maalesef çoğu dizileri 5 bölümde yayından kalkıyor. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Benim de aklıma Pis Yedili geldiği için "genelde" ifadesini kullandım. :)

Çok da popüler kişilerle çalışmadığı doğru ama yine de Perran Kutman, Hakan Yılmaz, Cem Davran gibi diziyi sırtlayabilecek kişiler olurdu genelde. :) Gerçi burada da Tarık Papuçcuoğlu ve Asuman Dabak iyi oyunculardır ama maalesef çoğu dizileri 5 bölümde yayından kalkıyor. :)
perran kurman dışında onlarda öyle popüler değil. gani müjdenin farkı piyasaya yeni isimler kazandırması. filmin başına bir çok tanınmış biri koyar alt kadro fazla tanınmamış olur

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
perran kurman dışında onlarda öyle popüler değil. gani müjdenin farkı piyasaya yeni isimler kazandırması. filmin başına bir çok tanınmış biri koyar alt kadro fazla tanınmamış olur
gani genelde fazla bilinmeyen oyuncuları tercih ediyor çünkü piyasaya yeni oyuncular kazandırmak istiyor ganiyi bu yüzden seviyorum işte

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Alt kadro konusunda haklısın gerçekten parlattığı pek çok oyuncu var. Gerçi parlaklıkları tek diziyle sınırlı kaldı çoğunun ama olsun o da bir şey. :):)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Alt kadro konusunda haklısın gerçekten parlattığı pek çok oyuncu var. Gerçi parlaklıkları tek diziyle sınırlı kaldı çoğunun ama olsun o da bir şey. :):)
iyiler kaldı kötüler döküldü, hayat bilgisinden gökçe bahadır, aslı Enver, Kerem kupası, kopil, pashan Yılmazer, ipek erdem (barbi), ümit erdim, merve sevi....
diğer dizileri bu kadar olmadı ama iyiler yürüdü