Güneş'in Kızları Hangi Gün Ekrana Gelecek?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
thumbnail_1430582006.jpg

Kanal D'nin yaz aylarında başlayacak olan iddialı dizisi Güneş'in Kızları hangi gün ekrana gelecek?

Sadullah Celen'in yönetmen koltuğunda oturacağı, Deniz Dargı ve Cenk Boğatur'un senaryosunu kaleme alacağı dizinin yapımcılığını Süreç Film üstlenecek. Dizi; 35 yaşında, üç kızı olan edebiyat öğretmeni Güneş’in ve kızlarının hayata tutunmasını anlatıyor. Dizi Haziran ayında ekrana gelecek. Dizi Pazar günleri Kanal D ekranlarında olacak.

Güneş'in Kızları Haziran'da Kanal D ekranlarında!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Ben hafta içi olacağını düşünmüştüm. Bu habere de biraz şaşırdım, çünkü hafta sonu izlenme oranları çok düşük oluyor.

Ama Kanal D, galiba yeni sezonu da düşünerek böyle bir şey yaptı. Çünkü Şeref Meselesi'nin bitmesiyle Pazar akşamları boş kalacak. Eğer tutarsa gününü değiştirmeden devam ettirirler.

Neyse, bekliyorum diziyi. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fark etmez hangi gün olursa olsun izleyecem. :D Ama Pazar olması demek Survivor gelince reytinginin düşmesi demek. ss

Kanal D'nin Pazar günü için TOTAL bir dizi bulması lazım bence.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
dizilerin oyuncuları belli değil günler belli nasıl iş bu
Emre Kınay, Evrim Alasya ve Teoman Kumbaracıbaşı, başrollerde olacağı kesinleşen isimler. Sadece konuya yazılmamış.

Fark etmez hangi gün olursa olsun izleyecem. :D Ama Pazar olması demek Survivor gelince reytinginin düşmesi demek. ss

Kanal D'nin Pazar günü için TOTAL bir dizi bulması lazım bence.
Bir de Şubat-Mart gibi Survivor olacak, değil mi? :T:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Emre Kınay, Evrim Alasya ve Teoman Kumbaracıbaşı, başrollerde olacağı kesinleşen isimler. Sadece konuya yazılmamış.

Bir de Şubat-Mart gibi Survivor olacak, değil mi? :T:
Evet Survivor Acun sağlıklı olduğu müddetçe devam edecektir. :)

Güneşin Kızları da daha çok ergenlere hitap edecektir, Survivor'dan etkilenecektir bu yüzden. Neyse yayın tarihi belli değil henüz bakalım. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Evet Survivor Acun sağlıklı olduğu müddetçe devam edecektir. :)

Güneşin Kızları da daha çok ergenlere hitap edecektir, Survivor'dan etkilenecektir bu yüzden. Neyse yayın tarihi belli değil henüz bakalım. :)
Dediğim gibi Kanal D yeni sezonu da düşünerek böyle bir hamle yapmış olmalı. :)