Günay Karacaoğlu, 'Cunning Single Lady' Uyarlamasında!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Cunning Single Lady'e sürpriz isim!

Yapımcılığını Medyapım ve No Dokuz Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Umut Kırca'nın oturacağı, başrollerini Burcu Özberk, İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün paylaştığı diziye Günay Karacaoğlu dahil oldu.

'Cunning Single Lady' uyarlaması Haziran'da FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok iyi isim olmuş, bu dizi de yazın dikkat çeken dizilerinden biri olacak gibi. İlhan Şen ve Melisa Döngel umarım partner olur, ikiliyi yakıştırdım. :X

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok iyi isim olmuş, bu dizi de yazın dikkat çeken dizilerinden biri olacak gibi. İlhan Şen ve Melisa Döngel umarım partner olur, ikiliyi yakıştırdım. :X
İlhan Şen ve Burcu Özberk mantık evliliği yapmış, sonrasında boşanmış karakterler. Melisa Döngel Burak Yörük ile partner olur gibi. :A

• Üzücü
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlhan Şen ve Burcu Özberk mantık evliliği yapmış, sonrasında boşanmış karakterler. Melisa Döngel Burak Yörük ile partner olur gibi. :A
Burcu Özberk'in oyunculuğunu ben sevemiyorum nedense, ışığımız tutmuyor bu konuda. Başka biri olsaydı onun yerine diziye şans verebilirdim, diğer isimler sevdiğim isimler. :D

Burak Yörük bir dizisi biter bitmez yaz dizisinde olacağına keşke yeni sezon için hazırlanan iddialı işlerden birinde olsaydı. Kendisini daha önce hiç izlemedim sanırım ama dikkat çeken isimlerden biri.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Çok sevdiğim bir oyuncu. Açıkçası daha iyi bir dizi ile ekrana dönmesini isterdim