Günahsız Aşk Olmaz | 4.Bölüm

Ygslysci

Üye
19 Temmuz 2017
194
125
54
20
4.bölüm

Düğünde herkes Mert in cevap vermesini beklerken arkadan " siz evlenemezsiniz " denmesi tüm davetlilerin dikkatini çeker fakat diyen kişiyi hiçkimse görmemektedir. Siz evlenemezsiniz diyen kişi Aylin dir. Tam davetlilerin yanına gitmek isterken Hatice teyze Aylin i kolundan çeker ve davetlilerin bulunmadığı bir kısma götürür ve ona neden bunu yaptığını sorar . Aylin Hatice teyzeyi yanında gördüğüne şaşırır. Hatice teyze Aylin in evden çıkarken görmüş ve düğün mekanına gelene kadar takip etmiş. Aylin ne yaptığının farkında bile değildir . Aylin hiç durmadan ağlamaktadır. Hatice teyze de Aylin in kendisine gelmesi için bir tokat atar.
Davetliler arkadan gelen sesin bir daha gelmemesi üzerine takmazlar ve düğüne kaldığı yerden devam ederler. Nikah memuru yeniden Mert e sorar. Mert biraz durduktan sonra "evet" der . Aylin bu anlara tanıklık eder ve daha çok üzülür . Nikah memuru Figen ve Mert i karı koca ilan eder ve Mert e Figen in öpmesini söyler. Mert de istemeye istemeye öper. Mert ve Figen davetlilerle birlikte davul zurna eşliğinde oynamaya başlarlar.
Takı merasimi başlamıştır. Hasan beyin zengin akrabaları Figen e çok değerli şeyler takarlar. Sıra Hasan beye gelir ve annesinden kalma çok değerli bir kolye takar. Mert'in annesi ve babası da çok pahalı şeyler takarlar. Düğün biter ve herkes dağılmaya başlar.
Hatice teyze Aylin i eve getirmiştir. Aylin ağlamaktan perişan olmuştur. Hatice teyze hemen odasına götürüp yatağına yatırır. Mert ile Figen evlerine gelirler . Ikiside üzerlerine rahat bir şeyler giyip farklı yerlerde yatarlar . Sabah olur . Figen uyandığında Mert i evde göremez. Mert sabah erkenden uyandığı gibi Aylin in yanına gider. Aylin merti yanında gördüğüne çok sevinir fakat artık evli olduğu için üzülür. Mert de bu evliliğin uzun sürmeyeceğini söyleyerek teselli eder. Ve geri Figenin yanına döner . Figen Mert e akşama evlerinde bir davet olacağını söyler . Mert de tamam diyerek geçiştirir. Aylin dışarı çıkıp biraz gezmek ister.
Akşam
Figenin davetlileri Hasan bey ve Mert in annesi ve babasıdır. Figen çok güzel yemekler yapmış tüm evde buram buram yemek kokuları geliyormuş.ilk önce Mert in annesi ve babası gelmiş. Hasan bey trafiğe takıldığı için biraz gecikecemiş. Aylin de yollarda geziniyormuş. Aylin arabalar için kırmızı yandığı için karşıdan karşıya geçer. Kırmızı ışıkta duran arabalardan biri de Hasan bey in dir . Hasan bey karşıdan karşıya geçen Aylin in görür ve inanamaz. Hemen arabayı müsait bir yere park eder ve iner. Aylin onu görmediği için rahatça yürümeye devam eder . Hasan bey bir süre takip eder ve sonra hızlıca ilerleyip aylin in kolundan tutarak kendine çevirir. Evet Aylin dir . Aylin ne yapacağını bilemez. Hasan bey de çok şaşkındır ve Aylin e " sen.. Sen yaşıyomusun Aylin " der . Aylin bir cevap veremeden bayılır . Hasan bey hemen ambulansı arar hastaneye kaldırırlar. Baygın olan Aylin in yanında duran Hasan bey Aylin in bir şeyler sayıkladığını duyar ve yaklaşır . Hasan bey duyduklarına inanamaz. Aylin yavaş yavaş ayılmaya başlar . Hasan bey Aylin e "sen nasıl yaparasın " der Aylin ne yapacağını bilemez acaba ne demiştir de Hasan bey sinirlenmiştir. Aylin " ben ..." .
4.bölüm sonu

Son düzenleme:

Ygslysci

Üye
19 Temmuz 2017
194
125
54
20
@Hachiko @Felon @Ygslysci @Angelica@mesmeso61@dreamy @eskici @The_Erinch @Çiğdem@MasacRE@Sherlock @Bully @Harunnn60 @alperuz@Maskeli Fedai@DarkLegenD
@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane@Aserat@dreamy @Turkuazz @MasacRE @Angelica@denizz19@sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai@mrt-06@Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar@bazinga@MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür@Bully@Hachiko @offensive @Tolstoyevski @S.G.A.T.@alperuz@Ahmed @hayret bi şey @anniegrant@Gizmen@blacklion @Emre Ozansoy @12.Adam@phoebebuffay@Dosi @Forumdash @The_Erinch@xdragxx @Felon@eskici @yigit_00 @pompy@AteşBöceği @Çiğdem @Araf@emreemreu @BesaleT@ozmoturk @DarkLegenD @slhttnmtl yorumlarınızı bekliyorum

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
31 Mart 2012
54,214
34,994
1,060
36
Kayseri
@Hachiko @Felon @Ygslysci @Angelica@mesmeso61@dreamy @eskici @The_Erinch @Çiğdem@MasacRE@Sherlock @Bully @Harunnn60 @alperuz@Maskeli Fedai@DarkLegenD
@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane@Aserat@dreamy @Turkuazz @MasacRE @Angelica@denizz19@sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai@mrt-06@Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar@bazinga@MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür@Bully@Hachiko @offensive @Tolstoyevski @S.G.A.T.@alperuz@Ahmed @hayret bi şey @anniegrant@Gizmen@blacklion @Emre Ozansoy @12.Adam@phoebebuffay@Dosi @Forumdash @The_Erinch@xdragxx @Felon@eskici @yigit_00 @pompy@AteşBöceği @Çiğdem @Araf@emreemreu @BesaleT@ozmoturk @DarkLegenD @slhttnmtl yorumlarınızı bekliyorum
Güzel bir sezon finali olmuş niye devam etmedin :D

• Beğendim
Reactions: Ygslysci

slhttnmtl

Üye
5 Eylül 2019
231
70
30
Denizli
Ah be neden sezon finali yaptın en heyecanlı yerinde neyse haziran sonu gibi gelsin yeni sezon bir de 2.sezonu da 4 bölüm yapacaksan bari haftalık yap diziyi

• Harika

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
85,883
56,762
1,061
Çok erken sezon finali yapmış.:eek: @Ygslysci

Bazen mişli geçmiş zaman bazen Di'li geçmiş zaman kullanıyorsun. Ona dikkat edersin. Hasan ile Aylin'in karşılaşma şekli şaşırttı. Yeni sezonda görüşürüz:Z

• Beğendim

alperuz

Favori Üye
2 Şubat 2019
8,581
8,978
600
İstanbul
Hatice teyzenin tokadı güldürdü. :A
Takı merasimi kısmı gereksiz bir detay olmuş bence, daha kısa tutulabilirdi. Sonunu beğendim ama, eline sağlık.

• Beğendim

Ygslysci

Üye
19 Temmuz 2017
194
125
54
20
GÜNAHSIZ AŞK OLMAZ | YENİ SEZON 1 HAZİRANDA
Yeni sezonuyla yepyeni hikayeleri ve aynı heycanlı bölümleriyle geri dönüyor.