Günahsız Aşk Olmaz | 3.Bölüm

Ygslysci

Üye
19 Temmuz 2017
194
125
54
20
3.Bölüm

5 dakika önce
Hatice teyzenin Holding'e girdiğini gören Mert bey hemen Aylini arar. Aylin de Mert'e Hatice teyzeyi hemen Holding'den çıkarıp yanına getirmesini söyler. Ama Hatice teyze bekleme odasına geçmiştir. Mert bey Hasan bağcının asistanı Ayşe'ye Hatice teyzenin deli olduğunu Hasan bey in Hatice teyzenin dediklerine inanmamasını söyler. Ayşe de Hasan bağcı bekleme odasına girmeden bunları anlatır. Ve Hasan bey odaya girer deli sandığı Hatice Hanım'a neden geldiğini sorar.
Şimdi
Hatice teyze Hasan beye Aylinin yaşadığını söyler söylemez içeriye Mert bey girer ve Hatice teyzenin deli olduğunu söyleyerek dışarı çıkarır. Mert Aylinin dediğini yapmış Hatice teyzeyi aylinin yanına getirmiştir. Aylin ilk önce Hatice teyzeye kızmıştır fakat sonra ona yaptığı iyilikleri hatırlayınca Hatice teyzeye minnet duymuştur. Hatice teyze artık Mert in evinde kalacaktır. Tüm gece Aylin ve Hatice teyze konuşurlar. Tüm olan biteni Aylin in ağzından dinledikten sonra Hatice teyze hak verir ve artık onun her zaman yanında olacağını söyler.

Hasan bey Hatice teyze gittikten sonra Ayşe ye gerçekten deli olduğunu Aylin in yaşadığını söylemiş olduğunu anlatır. Ayşe ve Hasan bey gülerek konuyu kapatırlar. Hasan bey in kızı Figen Mert e aşıktır. Fakat bunu hiçbir zaman dile getirmemiştir.
Bir kaç gün sonra
Figen babasını görmeye gelmiştir. Gelmişken Mert i de görmek ister fakat bugün Mert hasta olduğu için işe gelmemiştir. Mert in hasta olduğunu öğrenen Figen çorba yapıp evine götürmek ister. Evde ise Mert e Aylin bakmaktadır. Zil çalar ve Aylin kapıya doğru yönelir. Ve Aylin kapıyı açar. Figen Aylini karşısında gördüğü gibi bir şey diyemeden bayılır. Figeni baygın bir vaziyette içeriye taşır ve bir koltuğa uzatır. Mert Hatice teyzeden kolonya ister. Figen ayılmaya başlamıştır. Neler olup bittiğini anlamaya çalışan Figen artık Aylin in yaşadığını öğrenmiştir. Figen bu olayı bir şartla hiç kimseye söylememeye söz verir. Figen in şartı Mert ile evlenmektir. Mert Aylin in başına bir şey gelmemesi için kabul eder.
Mert Figen i evine bırakır. Ve Aylin ile evleneceği günün tarihli nikahı iptal eder ve Figen ile evlenmek için gün alır. Mert eve gelir ve Aylin e bir ay sonra evleneceklerini söyler. Aylin üzüntüden perişan olmuştur. Mert in evindeki tüm eşyalarını toplar ve Hatice teyzeyle birlikte eski evlerine giderler.
1 ay sonra
Isteme ve nişan olmuş sıra düğüne gelmiştir. Figen çok mutlu Mert ise çok üzgündür . Aylin bugün düğünün olacağını biliyordur. Aylin ilk aşkı Kenan ı kazada kaybetmiş ikinci aşkını ise bugün kaybedecektir.Aylin ne pahasına olursa olsun onların evlenmesine izin vermeyecektir. Nikah vaktine az kalmıştır. Aylin düğünün yapılacağı mekana gelmiştir. Ve nikah başlar ilk önce nikah memuru Figen e sorar . Figen evet der ve davetliler alkışlar. Sıra Mert e gelmiştir . Nikah memuru " Hastalıkta sağlıkta iyilikte kötülükte hayat sizi ayırıncaya dek Figen Bağcı yı eşiniz olarak kabul ediyormusunuz " der. Ve Mert tam cevap verecekken arkadan bir ses duyulur" siz evlenemezsiniz"
3.Bölüm sonu
 

Ygslysci

Üye
19 Temmuz 2017
194
125
54
20
Günahsız Aşk Olmaz | 4.Bölüm Fragman
Aylin düğünü durdurabilecekmi Hasan Bağcı neyi öğrenicek Aylin tehlikede mi hepsi ve daha fazlası yeni bölümde...