Günahsız Aşk Olmaz | 2.Bölüm

Ygslysci

Üye
19 Temmuz 2017
194
125
54
20
2.Bölüm

...1 yıl sonra...

Aylin bu soğuk kış gününde odunları kırıp eve getirir. Hatice nine de tarhana yapıp karınlarını doyurmak ister. Aylin tahtalara bir bir sobaya atar ve yakar. Artık oda çok sıcak olmuştur. Hatice nine de tarhana corbasını yapıp akşam yemeğini hazırlamıştır.Aylin ' in canının sıkkın olduğunu farkeden Hatice nine neden olduğunu sorar. Aylin de bir şey yok diyerek konuyu kapatır. Ve yemeğini bitirir bitirmez odasına çekilir.

Aylin odasına girdiği gibi kapısını kilitler ve günlüğüne yazmaya başlar.
"Sevgili günlük
Bugün tam 1 yıl oldu.Kenanı o kazada kaybettikten sonra hiçbirşey yoluna girmedi. Herkes beni de öldü biliyor.Ama ben o kazada camdan atlayıp kurtulmuştum. Sağolsun Hatice teyzem beni kayalıklarda baygın bir halde bulmuş ve evine getirip bakmış.Benim o kazada hafızamın yerine geldiğini ailemi Hasan Bağcı ' nın öldürdüğünü biliyorum.Artık Hasan Bağcı her şeyi bildiğimi öğrenecek.Yarın sabah Bağcı Holdinge gidip herşeyi anlatacam.Bugünlük bu kadar günlük iyi geceler..."
SABAH
Aylin kahvaltısını yaptığı gibi yola çıkar.Çok heyecanlıdır.Fakat yine de yapacaktır.Hasan Bağcıyı hapse attıracaktır.Bağcı Holdinge varır. Hasan BEYLE konuşmak için randevu almak ister fakat asistan bugün boş olmadığını söyler .Aylin de kızgın ve hırslı adımlarla holdingten çıkarken Mart beyle carpışırlar.Mert ve Aylin birbirlerini görünce çok sasırırlar. Mert bey Aylini öldü diye bildiği için çok şaşırır. Mert bey olan biteni öğrenmek için elinden tuttuğu gibi holdinge en yakın kafeye götürür.
Aylin ilk önce söylememekte ısrar eder ama sonra aklına hasan beyin düşmanı olduğu gelince herşeyi anlatır.Mert hala Ayline deli gibi aşıktır . Mert Ayline bir teklifte bulunur.Mert Ayline evlilik teklif eder. Bu yapacakları evliliğin sahte olacağını tek amaçlarının Hasan beyden intikam almak olduğunu açıklar.Aylin biraz durur sonra mantıklı olduğunu kabul eder ve evet der.2 hafta sonraya düğün günü alırlar .
Aylin eve gittiğinde Hatice nineyi günlüğünü okur bir vaziyette bulur.Artık Hatice nine de herşeyi biliyordur.Aylin hatice nineye kızar ve evi terk eder. Gidecek tek yeri Mertin yanıdır.
1 gün sonra

Aylin geceyi Mertin evinde geçirmiştir.Mert e gün geçtikçe aşık olan Aylin kendine kızar kenandan sonra nasıl da olur bir başkasını sever diye.Hatice nine Aylin kötü seyler yapmadan Bağcı Holdinge gidip her şeyi Hasan Bağcıyı anlatmak ister ve yola koyulur.
Hatice nine randevusunu önceden aldığı ıçin hemen odaya alınmıştır. Ve beklenen an gelmiştir. Hasan Bey odaya girer ve neden geldiğini sorar.
2.BÖLÜM SONU

Ygslysci

Üye
19 Temmuz 2017
194
125
54
20
@Hachiko @Felon @Ygslysci @Angelica@mesmeso61@dreamy @eskici @The_Erinch @Çiğdem@MasacRE@Sherlock @Bully @Harunnn60 @alperuz@Maskeli Fedai@DarkLegenD
@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane@Aserat@dreamy @Turkuazz @MasacRE @Angelica@denizz19@sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai@mrt-06@Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar@bazinga@MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür@Bully@Hachiko @offensive @Tolstoyevski @S.G.A.T.@alperuz@Ahmed @hayret bi şey @anniegrant@Gizmen@blacklion @Emre Ozansoy @12.Adam@phoebebuffay@Dosi @Forumdash @The_Erinch@xdragxx @Felon@eskici @yigit_00 @pompy@AteşBöceği @Çiğdem @Araf@emreemreu @BesaleT@ozmoturk @DarkLegenD yorumlarınızı bekliyorum

• Beğendim
Reactions: Angelica

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
85,885
56,764
1,061
Hatice Nine ajan mı çıktı.:eek: O kısım ilgi çekiciydi.

Hasan'ın ortağı neden Aylin'siz intikam alamıyor o soru işareti oldu. Bazı mantık hataları var. Daha şerli toplu bi senaryo yazarsan okuruz. Çok olay oluyor az olay güzel anlatım olsun.:X

@Ygslysci 'ci emeğine sağlık.:D

slhttnmtl

Üye
5 Eylül 2019
231
70
30
Denizli
Şimdi okudum bu bölümü genel olarak senaryonun çok uzun olmaması ve hikayenin klişeden çıkması çok iyi olmuş 3.bölüm daha iyi olacaktır eminim ama bu bölüm benim için çok iyiydi

• Beğendim
Reactions: Ygslysci