Günahsız Aşk Olmaz | 1. Bölüm

Ygslysci

Üye
19 Temmuz 2017
194
125
54
20
1. Bölüm

Aylin ve Kenan çocuklukları beraber geçmiş aynı evde büyümüşlerdir. Kenan'ın kendine aşık olduğunu anlayan Aylin ne yapacağını bilemez. Çünkü kenan koskoca Holding sahibi Hasan Bağcı'nin oğlu kendisi ise Hasan bey in yıllar önce acıyıp ta yanına aldığı bir beslemedir.
Kenan Aylin'e olan aşkını itiraf eder. Fakat aylin böyle bir şey olamayacağını söyler. Ama Kenan peşini bırakmaz. Sonunda aşkına yenik düşüp Kenan la sevgili olurlar. Fakat Aylin'i seven biri daha vardır. Hasan Bağcı'ın iş ortağı Mert bey'dir.
Aylin bir sabah uykusunda ailesinin geçirdiği kazayi görür.Orda Hasan bağcı da vardır.Rüyasında ilkilerek kalkan Aylin'ı kenan görür ve ona sarılır. Kenan Aylin'e rüyasında ne gördüğünü sorduğunda bir şey hatırlamadığıni söyler.
Mert bir gün Hasan bey in evine gelir. Aylin ona kahve yapmıştır. Mert bey kahvesinı aldıktan sonra oturmasını söyler. Aylin e ailesini öldürenin hasan bey olduğunu söyler. Mert Aylin'e hasan beyi hiç sevmediğini sadece ortak olduğunu söyler. Eğer kendi ile evlenirse hasan beyden intikam alacaklarını söyler.Aylin bu teklifi kabul etmez ve hemen odasına gider. Sabah gördüğü rüyayı düşünür. Gerçekten de Hasan bey mi aylinin ailesini öldürdü.
Kanan aylini dalgın görünce dışarı çıkarmak ister. Aylin de kabul eder. Fakat kenan'ın arabası bozuk olduğundan Hasan bey in arabasıyla çıkarlar. Aylini bir uçurumun kenarına götürür. Bıraz vakit geçirdikten sonra geri dönmek isterler. Arabaya bindikten sonra kenan sürmeye başlar . Ve aniden tekerlek patlar , uçurumdan aşağı yuvarlanırlar.
1.bölüm sonu
 

slhttnmtl

Üye
5 Eylül 2019
231
70
30
Denizli
Devamını sonra okuyacağım hikaye sadece klişe bence hikayeyi başka bir yere çevirebilirsin bir de yazım kurallarına uyarsan diyalogları düzenlersen düzgün durduğundan daha ilgi çekici olur bu arada beni etiketlersen sevinirim böylece takip de etmiş olurum
 
  • Beğendim
Reactions: Ygslysci