Gülse Birsel'in Yalan Dünya'sı Merakla Bekleniyor

cevaa

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
Televizyon Gazetesi yazarı Şadan Kaba, Yalan Dünya'yı yazdı.[/B]

TV izleyicisi şu sıralar sapır sapır dökülen ve erken final yapan dizilere şahit oluyor. Oysa yakında başlayacak iki önemli proje adeta "biz kalıcıyız" mesajı veriyor.
Gülse Birsel için "televizyonun harika kadını" dersek abarttığımızı düşünenlerin sayısı herhalde çok sınırlı olurdu. TV piyasamızın en iyi işlerinden biri olan Avrupa Yakası'nın yazarı Birsel, şu sıralar yeni projesi Yalan Dünya ile kendisini çok özleyen TV izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Yeni yılda ocak ayı içinde Kanal D'de yayınlanacak olan Yalan Dünya şimdiden büyük merak konusu.
Yalan Dünya'nın oyuncu kadrosu oldukça zengin. Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, , Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak gibi geniş ve başarılı bir kadro, izleyiciyi ekran karşısına kilitleyecek gibi görünüyor. Projenin diğer bir sürprizi ise sevilen isim şovmen Beyazıt Öztürk olacak.
Yapımcılığını D Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmeni Jale Atabey Özberk. Onu Avrupa Yakası, Melek, Mükemmel Çift gibi projelerden zaten tanıyoruz. Yalan Dünya'nın müziklerini ise yine sevilen isim Nil Karaibrahimgil yapıyor.
Gülse Birsel'in özellikle komedi alanında köşeli ve renkli tipler üretme konusundaki başarısı hepimizin malumu. Renkli hikayeler yazma konusundaki istikrarlı çizgisi de kuşkusuz onun en önemli yanlarından biri. Oyuncu profili Altan Erkekli, Olgun Şimşek, Hasibe Eren gibi çok yüksek olmasa da Gülse Birsel TV'de özellikle komedide aranılan önemli yüzlerden biri. Geniş bir seven kitlesinin olduğunu öngörmek hiç de zor değil. Ortalıkta görünmeyi fazla sevmeyen Birsel'in TV izleyicisi ile hasret gidermesi Yalan Dünya'nın ekrana gelmesiyle mümkün olabilecek.
Her ne kadar iyi reyting alsalar da şu an ekranda olan Yahşi Cazibe, Çocuklar Duymasın gibi sayıları bir-iki ile sınırlı komedi projesinin çok vazgeçilmez bir görüntüleri yok. İstanbul'un Altınları, Alemin Kralı gibi yeni başlayan işlerin de akıbetinin ne olacağı henüz belli değil. Ama beklendiği gibi iyi olmadıkları da ortada. Bütün bu projelerin içinde Yalan Dünya komedide bırakın tutunabilmeyi seyirci nezdinde yeni bir heyecan fırtınasını estirebilir gibi duruyor.
Gülse Birsel'li Yalan Dünya'yı merakla bekliyoruz...[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Moderatörün son düzenlenenleri:
Böyle istek, dilek mi olur yahu ? Sana ne yaptılar bu diziyi hazırlayanlar da böyle bir mesaj yazıyorsun ?

Sezonun en iyi komedi işi olacağına kesin gözüyle bakıyorum ve dört gözle bekliyorum :)

o kadar emin olma derim :D

o kadar emin olma derim :D

Gülse Birsel'i hem Avrupa Yakası'ndan hem de yazdığı kitaplardan iyi tanıyorum. Espri anlayışı kesinlikle çok iyi. Oyunculara diyecek söz zaten yok. İyi olmaması için en ufak bir sebep göremiyorum şu an kendi açımdan. Herkesin de beğenmesini bekleyemem tabii ama "başlamadan bitsin" tarzı hiçbir dayanağa bağlı olmayan yorumlar hoş değil...

Gülse Birsel'i hem Avrupa Yakası'ndan hem de yazdığı kitaplardan iyi tanıyorum. Espri anlayışı kesinlikle çok iyi. Oyunculara diyecek söz zaten yok. İyi olmaması için en ufak bir sebep göremiyorum şu an kendi açımdan. Herkesin de beğenmesini bekleyemem tabii ama "başlamadan bitsin" tarzı hiçbir dayanağa bağlı olmayan yorumlar hoş değil...

başlamadan bitmez zaten :D oyuncular on numara zaten büyük ihtimal tutacaktır :D