Gülse Birsel'in 'Jet Sosyete' Yorgunluğu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Jet Sosyete' Gülse Birsel'i uyutmuyor!

Geçtiğimiz sezonlarda Star TV ve TV8 ekranlarında yayınlanan, Ekim ayında 45 - 60 dakikalık bölümler ile dijitalde yayınlanacak olan dizinin senarist ve oyuncusu Gülse Birsel, tatilde dizinin yeni sezon senaryosunu yazmayı sürdürüyor.

Sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştığı hikayeye "Gece Jet Sosyete yazıp geç yatmışçılık + 3 aydır kuaföre gitmemişçilik" notunu düşerek geceleri senaryo yazmaktan uyuyamadığını belirtiyor.

67951150_753319471752756_5960271667312778500_n.jpg

• Beğendim
Reactions: alperuz

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Denk gelince izliyorum o kadar da abartıldığı kadar kötü değil ama Gülse'nin en kötü işi keşke bitirip dinlenseydi.. Birkaç yıl sonra iyi bir sit-com ile dönerdi...

Ayrıca kimse onu zorlamıyor 20 dk'lık bir iş de yapabilir, Show bunu yaptı Bebek İşi ile.. Gayet de başarılı oldu, hep kendi yakınıyor ama hep en uzun sürelerde kendi çekiyor dizileri. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Denk gelince izliyorum o kadar da abartıldığı kadar kötü değil ama Gülse'nin en kötü işi keşke bitirip dinlenseydi.. Birkaç yıl sonra iyi bir sit-com ile dönerdi...

Ayrıca kimse onu zorlamıyor 20 dk'lık bir iş de yapabilir, Show bunu yaptı Bebek İşi ile.. Gayet de başarılı oldu, hep kendi yakınıyor ama hep en uzun sürelerde kendi çekiyor dizileri. :D
Bu da gayet iyi zaten daha doyamamışken yenisine gerek yok. Zamanında sevdiğini söyleyip şimdi laf atman şaşırttı açıkçası. :D

20 dakikalık dizilerde genellikle 5-6 karakter falan bulunur ama şu an bu kalabalık kadroyla bu dizinin 20 dakika yapılması mümkün değil. Onun için oyuncuların yarısının çıkması gerekiyor o da hiç olmaz. Ayrıca süreleri düşürmeye çalışsa da (ilk 2 sezonda da 90 dakikalık bölümler vardı) kanalların isteğiyle yeniden yükseltmek zorunda kalıyor yoksa kendine eziyet etmeye meraklı olduğunu sanmıyorum. Bu sezon istediği gibi bir düzende yazacağı için diziye de yansır.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu da gayet iyi zaten daha doyamamışken yenisine gerek yok. Zamanında sevdiğini söyleyip şimdi laf atman şaşırttı açıkçası. :D

20 dakikalık dizilerde genellikle 5-6 karakter falan bulunur ama şu an bu kalabalık kadroyla bu dizinin 20 dakika yapılması mümkün değil. Onun için oyuncuların yarısının çıkması gerekiyor o da hiç olmaz. Ayrıca süreleri düşürmeye çalışsa da (ilk 2 sezonda da 90 dakikalık bölümler vardı) kanalların isteğiyle yeniden yükseltmek zorunda kalıyor yoksa kendine eziyet etmeye meraklı olduğunu sanmıyorum. Bu sezon istediği gibi bir düzende yazacağı için diziye de yansır.
Laf atmadım "eleştiri" yaptım, hala izlediğimi yazmışım zaten. :X

Gülse'nin en kötü işi maalesef, haaa güzel ben izliyorum ama diğer iki dizisinin çok gerisinde maalesef.. Yoo ne alaka 5-6 karakterle? How I Met Your Mother, Big Bang Theory vs. bunlar çok karakterli 20 dklık sit-comlar mesela.. 20 dk olmasa bile 60 dk yazabilir dediğim gibi zamanında Kanal D de bunu destekliyordu 60 dk inmesi konusunda ama Gülse Yalan Dünya'yı neredeyse 2.30 saat yazıyordu. Kendi yapıyor kendi ağlıyor kısacası aynen kendine eziyet ediyor. :X