Gülse Birsel'den Radikal Karar!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Dijitalde görürüz inşallah Gülse’yi. Haklı bir isyanda bulunuyor bence.

O Ses’e katıldılar o sayılıyor mu :A Ya da bu gidişle Survivor’a biri katılır falan :A
Göreceğiz zaten yeni sezonda konuyu okumuyor musun. :A Survivor olmaz (hem 2 bölüm kaldığı için hem de Survivor'ın formatı yüzünden) da Masterchef özel yapılabilirdi. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dijitalde görürüz inşallah Gülse’yi. Haklı bir isyanda bulunuyor bence.

O Ses’e katıldılar o sayılıyor mu :A Ya da bu gidişle Survivor’a biri katılır falan :A
Survivor olmaz heralde:X Dekor yapması lazım. Ama Avrupa Yakasında Volkanlar Aslılar filan ormanda kaybolmuşlardi. O bölüme benzer bunlarda ıssız adaya düşerse şaşirmam:A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Dizisi tutmayan herkes TV'ye trip atıyor yada süreleri bahane ediyor. Zaten yapımcı ve senaristler yeni bir dizi yaparken dizi sürelerinin uzun olduğunun bilincindeler, onu bahane edip durmasın. Onun yerine sorunu kendi kalitesiz dizilerinde arasın. Yada iddia ettiği gibi hiç böyle işlere kalkışmasın. :A

• Olmamış
  • Beğendim
Reactions: Klaus and Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Mümkünse Avrupa Yakası tadında bir iş olmadığı sürece ortalıkta gözükmesin.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Dizisi tutmayan herkes TV'ye trip atıyor yada süreleri bahane ediyor. Zaten yapımcı ve senaristler yeni bir dizi yaparken dizi sürelerinin uzun olduğunun bilincindeler, onu bahane edip durmasın. Onun yerine sorunu kendi kalitesiz dizilerinde arasın. Yada iddia ettiği gibi hiç böyle işlere kalkışmasın. :A
Sendeki elem buradan Almanya'ya yol olur yazık. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
O senin elemin olmalı. Ben türk dizi kalitesinin ortalamasını düşüren insanların birdaha dizi yapmayacağını öğrenince bi hayli sevindim. Çatla. :Z
Yoo dizi yapacak sadece TV'ye değil. Daha okuduğunu anlayamıyorsun ben ne yapayım. Yani daha çook çatlayacaksın. :Z