Gülse Birsel'den 'Jet Sosyete' Teşekkürü!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
PuhuTV'nin sevilen dizisi Jet Sosyete izleyicilerine Gülse Birsel'den teşekkür!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, şu ana kadar 3. sezonun ilk 4 bölümüyle izleyici karşısına çıkan yapımın izlenme rekorları kırdığından söz eden başarılı oyuncu/senarist, hukuki nedenler nedeniyle izleyici sayısının açıklanamadığını belirterek tüm takipçilerine teşekkür etti.

Jet Sosyete, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de PuhuTV'de!

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,557
Puanı
1,061
ED5Ka2XXYAAQp0A.jpg

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Kesinlikle doğru bulmuyorum. Yani kim kotuleyebilir ki isini. TV'de reytingi kotu olan bir dizinin oyuncusuna dizi nasil gidiyor desen Gülse Birsel'in söylediğini söyler zaten. ?

Yine de kötü gittiğini düşünmüyorum en azindan bölümler 4-5 milyon izleniyordur. Bu bile TV'deki reytinge karşılığı gelen seyirciden fazla ama dijital için iyi bir oran.
4-5 milyon mu ne yaptın ya, 2 milyon falandır bence. :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
2-3 Milyon vardir öyleyse ki dijital için yine çok iyi bir rakam bence. ? Neden yayinlamiyorlar rakamları?
Aynen dijital için 2 milyon gayet iyi bir izlenme. Hiçbir fikrim yok neden açıklamadıklarını, reytingleri de her siteden kaldırdılar zaten birtek uçankuşun instagram hesabı kaldı o da olmasa yandık. )::

• Beğendim
Reactions: blacklion

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
PuhuTV'nin sevilen dizisi Jet Sosyete izleyicilerine Gülse Birsel'den teşekkür!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, şu ana kadar 3. sezonun ilk 4 bölümüyle izleyici karşısına çıkan yapımın izlenme rekorları kırdığından söz eden başarılı oyuncu/senarist, hukuki nedenler nedeniyle izleyici sayısının açıklanamadığını belirterek tüm takipçilerine teşekkür etti.

Jet Sosyete, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de PuhuTV'de!

Hak edilmiş bir başarıydı. Tebrikler. Baya bir gülüyorum izlerken. İnce esprileri var. Şeyma subaşılı bölüm ise olaydı. Diğer diziler açılıyor Puhu Tv'de ve tek Jet Sosyete biraz ağır çalışıyor. Yoğunluk olduğunun en büyük kanıtı.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Yalan Dünya'nın YouTube'da yayınlanan sahneleri kadar bile izlendiğini sanmıyorum :A