Gülse Birsel'den 'Jet Sosyete' Finali Açıklaması!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,926
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gülse Birsel'den 'Jet Sosyete' açıklaması!

145427.jpg

Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği, başrollerini Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin paylaştığı dizinin oyuncularının kendi imkanları ile telefondan çektikleri sahnelerin birleşmesi sonucu 8 Nisan'da yayınlanan #EvdeKal özel bölümü izleyicilerden tam not almıştı.

Geçtiğimiz günlerde yapımın ekranlara veda edeceğini açıklayan Gülse Birsel dizinin yine evden kendi imkanları ile çekilecek olan bölümü ile ilk kanalında final yapacağını açıkladı.

'Jet Sosyete' final bölümüyle 29 Nisan Çarşamba 20.00'de Star TV'de!

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,892
Puanı
1,061
Ya Allah'ım bu dizideki şans hiçbir yapımda yok. :Z Hem evden çekildiği için unutulmaz bir final bölümü olacak hem de ilk kanalında final yapacak. Çok üzülmüştüm finalsiz bitecek diye ama kaliteli ekip olunca yol bulunuyor işte. Merakla bekliyorum. :Z

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Gülse Birsel'den 'Jet Sosyete' açıklaması!

145427.jpg

Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği, başrollerini Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin paylaştığı dizinin oyuncularının kendi imkanları ile telefondan çektikleri sahnelerin birleşmesi sonucu 8 Nisan'da yayınlanan #EvdeKal özel bölümü izleyicilerden tam not almıştı.

Geçtiğimiz günlerde yapımın ekranlara veda edeceğini açıklayan Gülse Birsel dizinin yine evden kendi imkanları ile çekilecek olan bölümü ile ilk kanalında final yapacağını açıkladı.

'Jet Sosyete' final bölümüyle 29 Nisan Çarşamba 20.00'de Star TV'de!
Yalan Dünya Avrupa Yakası'ndan esinlenmeydi. Jet Sosyete Yalan Dünya'dan esinlenmeydi. Şimdi de Jet Sosyete'den esinlenme olan diziyi merakla bekliyoruz :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,926
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Finali dijital yerinde TV'den yapması güzel, ama telefon çekimleri ile final yapması ize üzücü.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,892
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,892
Puanı
1,061
Kendin çalıp kendin söylüyorsun, durumunu hiç iyi görmüyorum artık :A
Valla ben de olsam feci kıskanırdım ya çoğu kanal elden çıkardığı dizilerin yüzüne bakmazken ilk kanalında başlayıp final yapacak dizi zor bulunur. Acını anlayabiliyorum o yüzden. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Çok iyi oldu finalsiz bitmemesi. Keşke sezon finali yapsalardı o ayrı.

Avrupa Yakasını tekrar çek diyip çekince dem"bir şeyin suyunu çıkarmadan durmuyoruz" diyen bir topluluk vardır zaten hep. Hep eleştiren bir topluluk var. Ne yapsan olmaz.

Bırakın aklımızda iyi kalsın Avrupa Yakası. Bir Çocuklar Duymasın gibi efsane dizi tekrar çekildi de ne oldu? Şu an Çocuklar Duymasın dediğimizde benim aklıma günlük sıradan dramaya bağlamış bir dizi geliyor.

• Beğendim
Reactions: Aserat

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Çok iyi oldu finalsiz bitmemesi. Keşke sezon finali yapsalardı o ayrı.

Avrupa Yakasını tekrar çek diyip çekince dem"bir şeyin suyunu çıkarmadan durmuyoruz" diyen bir topluluk vardır zaten hep. Hep eleştiren bir topluluk var. Ne yapsan olmaz.

Bırakın aklımızda iyi kalsın Avrupa Yakası. Bir Çocuklar Duymasın gibi efsane dizi tekrar çekildi de ne oldu? Şu an Çocuklar Duymasın dediğimizde benim aklıma günlük sıradan dramaya bağlamış bir dizi geliyor.
Gülse Birsel’in kalemine güvendiğim için yeniden ekip toplansın diyorum, Çocuklar Duymasın gibi drama bağlayacak bir isim değil Gülse.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Gülse Birsel’in kalemine güvendiğim için yeniden ekip toplansın diyorum, Çocuklar Duymasın gibi drama bağlayacak bir isim değil Gülse.
Biliyorum ama yine de şimdiye kadar çekilen hiçbir dizi eski havasını vermedi. Bu yüzden bu riske girmesi doğru olmaz bence. Gülsenin yerinde başkası olsa bunu para için çoktan yapar. Ama Gülsenin zaten şimdiye kadar başladığı işleri hep A/B'de 10+ ile başladı. Seyirci hep şans veriyor Gülseye. Bu yüzden Avrupa Yakasını zirvede bırakması en doğru karar bence.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,892
Puanı
1,061
Neyse Survivor konusundaki kaos beni bile bunalttı o yüzden burada nefes alacağım biraz. :A Şimdiden içim açıldı bile. :Z
Biliyorum ama yine de şimdiye kadar çekilen hiçbir dizi eski havasını vermedi. Bu yüzden bu riske girmesi doğru olmaz bence. Gülsenin yerinde başkası olsa bunu para için çoktan yapar. Ama Gülsenin zaten şimdiye kadar başladığı işleri hep A/B'de 10+ ile başladı. Seyirci hep şans veriyor Gülseye. Bu yüzden Avrupa Yakasını zirvede bırakması en doğru karar bence.
Gülse ne kadar iyi yazarsa yazsın yeniden başlasa pek beğenen olmayacak. Behzat Ç'yi de tekrar başlattılar ve büyük bir kitle beğenmedi mesela. Çünkü eski dizileri güzel yapan şeylerden biri de verdiği nostalji hissi ve o his bozulunca izleyicilere asla yaranamazsın. Tamamen eski ayarda bir şey beklerler ve çok iyi olsa bile o hissi dolduramayınca herkes eleştirip durur. Bu yüzden hiçbir eski dizi tekrar başlamamalı Avrupa Yakası dahil. Zaten Gülse Birsel'in yeni karakter yaratma kohusudna hiçbir sıkıntısı yokken eski karakterlerle vakit kaybetmemeli.

• Beğendim
Reactions: DR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Neyse Survivor konusundaki kaos beni bile bunalttı o yüzden burada nefes alacağım biraz. :A Şimdiden içim açıldı bile. :Z

Gülse ne kadar iyi yazarsa yazsın yeniden başlasa pek beğenen olmayacak. Behzat Ç'yi de tekrar başlattılar ve büyük bir kitle beğenmedi mesela. Çünkü eski dizileri güzel yapan şeylerden biri de verdiği nostalji hissi ve o his bozulunca izleyicilere asla yaranamazsın. Tamamen eski ayarda bir şey beklerler ve çok iyi olsa bile o hissi dolduramayınca herkes eleştirip durur. Bu yüzden hiçbir eski dizi tekrar başlamamalı Avrupa Yakası dahil. Zaten Gülse Birsel'in yeni karakter yaratma kohusudna hiçbir sıkıntısı yokken eski karakterlerle vakit kaybetmemeli.
Aynen. Gülse de bunun farkında. Hiç abartmıyorum eğer Avrupa Yakasını tekrar başlatsa açılış reytingi A/B'de belki de 15+ olur. Ama halk hep bir şeyleri beğenmiyor.

Yalan Dünya başlayınca nerede o Avrupa Yakası, Jet Sosyete'de nerede o Yalan Dünya, yeni Avrupa Yakası olursa şimdi de diyecekler ki "nerede o eski
Avrupa Yakası? Bir şeyin suyunu çıkarmadan bırakmıyoruz. Ne gerek vardı?"

Millet niye yeniliğe açık değil anlamıyorum. Tamam onlar güzel diziydi ama kadın aynı şeyleri mi ısıtıp önümüze koysun? Ne güzel farklı hikayeler yazıyor işte.

• Beğendim

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700

Netflix 87-95 yılları arasında yayınlanmış bir diziyi tekrardan başlatıp 5 sezon yayınladı. Yani güzel bir senaryoyla her şey olabilir. Olmayadabilir sonuçta bu senaryoya bağlı, ama bu benim fikrimi değiştirmeyecek Ben hala istemeye devam edeceğim. :A Ben eski işlerin günümüzde tekrar başlamasını hep sevmişimdir, ondan bu isteğim.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,892
Puanı
1,061
Aynen. Gülse de bunun farkında. Hiç abartmıyorum eğer Avrupa Yakasını tekrar başlatsa açılış reytingi A/B'de belki de 15+ olur. Ama halk hep bir şeyleri beğenmiyor.

Yalan Dünya başlayınca nerede o Avrupa Yakası, Jet Sosyete'de nerede o Yalan Dünya, yeni Avrupa Yakası olursa şimdi de diyecekler ki "nerede o eski
Avrupa Yakası? Bir şeyin suyunu çıkarmadan bırakmıyoruz. Ne gerek vardı?"

Millet niye yeniliğe açık değil anlamıyorum. Tamam onlar güzel diziydi ama kadın aynı şeyleri mi ısıtıp önümüze koysun? Ne güzel farklı hikayeler yazıyor işte.
Zaten Gazanfer Özcan, Yıldırım Öcek, Müşfik Kenter, Gönül Ülkü vefat etti, kadronun geri kalanı toplansa bile hepsi gelmez vs. Gülse Birsel de artık 50 yaşına yaklaşıyor özellikle bu dönemde daha üretken ve yeni projeler peşinde olmalı. Mesela tiyatro oyunu yazacakmış onu çok merak ediyorum.

• Beğendim
Reactions: DR