Gülse Birsel Hastanelik Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Jet Sosyete'nin başarılı senarist ve başrol oyuncusu Gülse Birsel'den kötü haber!

Birsel, Instagram'dan yaptığı paylaşımla takipçilerine hastanelik olduğunu açıkladı:
"Serumlu fotoğraftansa dün geceki bölümün çekiminden bir gülme krizi koymayı tercih ettim. Pazartesiden beri berbat bir sindirim sistemi enfeksiyonuyla yatıyorum, böylesini görmedim. Antibiyotikler, serumlar, haşlanmış patatesler bir film şeridi gibi gözümün önünden geçiyor. Dev salgınmış, dikkat edin, dışarıda bir şey, özellikle çiğ sebze yemeyin. Doktorlar böyle diyor ama bence şu neşeme nazar değdi. Yakında yine setteyim, ama şu an evde hızla iyileşme çabaları, kızarmış ekmek-beyaz peynirli ordövr tabağı ve sınırsız yerli makarna!

Öte yandan bu gelişmelerin akabinde dizinin gelecek hafta ekrana gelip gelmeyeceği de akıllarda soru işareti oldu.

Biz de Fav10.net ailesi olarak Gülse Birsel'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda iyileşmesini temenni ediyoruz.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Geçmiş olsun. Bunlar hep nazar işte. :( Kadın tek başına hem diziyi yazıyor, hem gecelere kadar çekiyor hem de bunu 30 hafta yapmak zorunda. Hangi bünye bu tempoya dayanır. Umarım yayınlanır diyeceğim ama sanmıyorum. Mesele sağlık olunca karşı çıkmak da mümkün olmuyor.