"Gülperi" Final Yapıyor!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
:D yani bence hiç birşey sonuçta izlemediğin dizi yani olmasın demek bana doğru gelmedi onu demek istedim sadece
Hepimizin farklı diziler hakkında farklı görüşleri var ve hepimizin sevdiği veya sevmediği diziler var, benim beğendiğimi sen beğenmeyebilirsin, senin beğendiğini ben beğenmeyebilirim. Öznel yargılarımla eleştirmek benim en doğal hakkım. :D

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,070
Puanı
1,060
Hepimizin farklı diziler hakkında farklı bir görüşleri var ve hepimizin sevdiği veya sevmediği diziler var, benim beğendiğimi sen beğenmeyebilirsin, senin beğendiğini ben beğenmeyebilirim. Öznel yargılarımla eleştirmek benim en doğal hakkım. :D

Öyle tabii de bende kendi düşüncemi söyledim buda benim düşüncemdi yanlış anlama :D ben
bir diziyi sevmiyorsam yorum yapmayayım diye düşünürüm yani kalksın yayınlanmasın denmesi
bana hoş gelmiyor ya

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Kalite istemekte haklısın bence dizilerin saatleri kısalsa daha kaliteli diziler olacak
dizilerin uzun olması bence kaliteyi düşürüyor ya :D
İşte bu yüzden bana TV dizileri çok boş geliyor. Çukur, Kadın ve Avlu biterse birdaha TV'den çok az ihtimalle dizi izlerim. Yabancı diziler veya internet dizilerine yönelmek en iyisi. Dönüp dolaşıp aynı şeyleri izliyoruz televizyonda. Sıktı artık. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,070
Puanı
1,060
İşre bu yüzden bana TV dizileri çok boş geliyor. Çukur, Kadın ve Avlu biterse birdaha TV'den çok az ihtimalle dizi izlerim. Yabancı diziler veya internet dizilerine yönelmek en iyisi. Dönüp dolaşıp aynı şeyleri izliyoruz televizyonda. Sıktı artık. :D

Hee o yüzden doğrusun ya 2 2,5 saatlik dizi olmaz ki Gülse de demiş bir daha dizi yapmıcam diye
haklı film gibi dizimi olur internet dizileri güzel oluyor önümüzdeki dönemlerde de dahada artar :D

bu güzel sohbet için tşk ederim keremcim özlemişim senle sohbet etmeyi ama çıkmam lazım babayı kızdırmayayım görüşürüz :D