Gülbeyaz Geri Dönüyor!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4789.jpg

"Çocuklar Duymasın'la başlayan eski dizilerin yeniden çekme modasına bir yenisi daha ekleniyor. Son gelen haberlere göre Asis Yapım, 2002 yılında Kanal D'de ekrana gelen "Gülbeyaz" dizisinin yeni bölümlerini çekmek için kolları sıvadı. Nejat İşler ile Şevval Sam'ı buluşturan dizi, geçen yıllarda yaşamını yitiren ünlü müzisyen Kazım Koyuncu'nun hazırladığı müzikleriyle de akıllarda yr etmişti. Gülbeyaz isimli sempatik Laz kızının renkli hikayesini anlatan dizinin bu kez Fox Tv için çekilmesi gündemde... Henüz netleşmeyen dizinin oyuncu kadrosunun ise yeni isimlerden oluşacağı konuşuluyor.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Kendi düsüncesi ...

Ayrica bu haberleri nerede aldin adminim?:)
Habertürk'den mi, yoksa baska bir yerden mi ?

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Neden? Reytingleri güzeldi.. hatta buldum:

Kanal D'nin reyting rekorları kıran sevilen dizisi ‘‘Gülbeyaz’’ın cuma akşamı ekrana gelen bölümü Total'de yüzde 10.0 reyting ve yüzde 34.8 izlenme payı ile ilk yüz program arasında birinci oldu.

Haftalardır zirvede yer alan ve buraya demir atan dizi, A/B Sosyo Ekonomik Statü'de de yüzde 7.9 reyting ve yüzde 34.8 izlenme payı ile ekranın zirvesinde yer aldı.

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Sihirli Annem' in de tekrarları bile rekor düzeyde izleniyordu ama şimdi AB' de 3 reytingin altına düştü, totaldede düşmesine ramak kaldı. Yeniden başlayan bir dizinin başarılı olma ihtimali yok denecek kadar az. :) Her şeyi tadında bırakmak lazım.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Evet tadinda birakmak daha dogrusu ama yine de Gülbeyaz basarili bir dizi

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,291
Puanı
1,060
Keşke Yılan Hikayesi de yeniden başlasa. :) Aslında başlayabilir de senaryosu müsaitti. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Meltem Cumbul Nuri Dizisinde, Neriman Ugur ise Canan'da ..

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
İkiside bitmek üzere olan diziler, Canan 'ın sezon finali final gibiydi eleştirisi var. :) Ama Yılan Hikayesi' de başlamaz bence. Keşke başlasa, ağzımızda güzel bir tad bırakmış, sıcak bir diziydi.

Mylasa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37
Puanı
159
O kadarda emin olma belki tutmaz. Ama ben yine izlemem. Komediden başka bir şey izlemeyi sevmiyorum.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Keşke Yılan Hikayesi de yeniden başlasa. :) Aslında başlayabilir de senaryosu müsaitti. :)
Eski tadı olmaz Zeyno (Meltem Cumbul) ölmüştü yanılmıyorsam. Ama yine de kesinlikle izlerim ben. Benim için efsane sayılan dizilerin başında gelir. Çocukluğumun dizisiydi :)

Memoli ve Cem'in diyalogları için bile izlenebilir :D

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Eski tadı olmaz Zeyno (Meltem Cumbul) ölmüştü yanılmıyorsam. Ama yine de kesinlikle izlerim ben. Benim için efsane sayılan dizilerin başında gelir. Çocukluğumun dizisiydi :)

Memoli ve Cem'in diyalogları için bile izlenebilir :D

Konuyu şimdi gördüm, bir yorumlayım. İlk önce, Gülbeyaz iyi bir diziydi. Başlasa iyi reyting alır, iyi olur. İkincisi Yılan Hikâyesi iyi hoş da; bir bölümün 3-4 günde geçtiği bir dizi. Sabah= 1 bölüm, Öğle= 1 bölüm, Akşam= 1 bölüm, Gece= 1 bölüm. Toplarsak tek gün 4 bölümde bitiyor. Belki de izlemek için zorlamadım kendimi ama.., Başlasa da ben du diziyi izlemem arkadaş. :)