Gülben Ergen'den Diyarbakır'a Anaokulu!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Gülben Ergen yeni anaokulunu Diyarbakır'da açtı

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle bilinen, 'Çocuklar Gülsün Diye' derneğinin kurucusu sevilen şarkıcı Gülben Ergen'den ülkemize yeni bir anaokulu daha!

2011 yılında bu yana ülkenin çeşitli illerine 38 anaokulu yaptıran dernek, 39. anaokulunu Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde açtı. 100 öğrencinin eğitim göreceği anaokulunun açılışına Bismil kaymakamı, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü, devlet protokolü ve ilçe sakinleri katıldı.

İlçe sakinleri Gülben Ergen'e yoğun ilgi gösterdi.

Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye  (12)

Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye  (21)

Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye  (23)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gülben Ergen yeni anaokulunu Diyarbakır'da açtı'da açtı

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle bilinen, 'Çocuklar Gülsün Diye' derneğinin kurucusu sevilen şarkıcı Gülben Ergen'den ülkemize yeni bir anaokulu daha!

2011 yılında bu yana ülkenin çeşitli illerine 38 anaokulu yaptıran dernek, 39. anaokulunu Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde açtı. 100 öğrencinin eğitim göreceği anaokulunun açılışına Bismil kaymakamı, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürü, devlet protokolü ve ilçe sakinleri katıldı.

İlçe sakinleri Gülben Ergen'e yoğun ilgi gösterdi.

Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye  (12)

Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye  (21)

Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye  (23)
Seren ve onu tutan @sokak sanati bir fidan dikmemişdir okul yapan kadını sevmiyorlar :A :A :A