Gülben Ergen 'TEDxIstanbul' Konuşması Yayınlandı!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sevilen şarkıcı Gülben Ergen'in Şubat ayında katıldığı 'TEDxIstanbul' etkinliğinde yaptığı konuşma yayınlandı!

Gülben Ergen konuşmasında çocukluğundan, anne ve babasının ilişkisine, boşanmasından, kariyerine, Çocuklar Güldün Diye derneğinden, maruz kaldığı şiddet diline kadar birçok konuya değindi.

İşte 'Toprağa Kök Salmak İstiyorum' başlığıyla yayınlanan o konuşma:

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
"Eğer ben saldırılara savunmayla cevap verseydim hiçbir iş yapamaz hale gelirdim." ✍

"Kendim gibi olmakla nasıl algılandığım arasında geçen yol vakit kaybı." ✍

"Oyunculuk anlamında yetenekliydim. Ama çalışmam gerekiyordu ses anlamında.. Öyle 4 oktav, 3 oktav kocaman bir sesim yok benim. Çok çalıştım." 👏

"Eleştiri, eleştiriyi yapan insanın şahsi husumetlerini, kendi yapamadıklarını ve hayatla olan intikamını içeriyorsa eğer dedikodudan ileri gitmiyor." ✍

"Hiçbir zaman şiddeti iletişim olarak kullanmadım. O yüzden dedim kin tutmuyorum, avukat tutuyorum diye." 👊

"Yıllar önce kızgın yine bir röportaj verirken demişim ki 'Unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz.' Sen kimsin sana nasıl bir şey olmaz? Kesseler kanın akıyor, cimcirseler canın acıyor. Bence unutmayalım ki çalışana ve üretene hiçbir şey olmaz." 👍

"Reklamını yapıyor.. Neyin reklamını yapacağım? Benim menajerim bana diyor ki Gülben Hanım bu kadar çok anaokulu açıyorsunuz, çocuklarla fotoğraf paylaşıyorsunuz valla işlerimiz azaldı. Hiç kimse anaokulu öğretmeni gibi bir kadını sahneye çıkartmak istemiyor." 👈

"Bu yargılamak, bu hesap sormak toplumun iliklerine işlemiş duruma. Ben hiç soruna odaklanmıyorum, çözüme odaklanmayı seçiyorum." 👏

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
6.35'de Kendine yetenekliyim mi dedi bu
İyi oyuncuyum deseydin bari.:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ağız mikrofonu kullanmayın yaa :bağır: Gülbenden ASMR dinlemek isteyen mi var:T: yada başka bi konusmacıdan:T:

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Evli erkek nasıl ayartılır yuva nasıl yıkılır onlardan hiç bahsetmemiş :A :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat