Gülben Ergen - Bu Benim Hayatım | Yeni Klip

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,986
43,141
1,061
Ankara
Şarkının söz ve müziği güzel gerçekten ama bu şarkı Sezen'e çok yakışırdı, keşke o okusaydı. Girişteki şiir kısmını da sevmedim, klip güzel olmuş...

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
2,742
2,380
260
Şarkı trendlere girmiş fakat izlenme sayısı 600 Bin küsür. Gülben Ergen'in son şarkıları gibi bu da patladı ki gerçekten sözü müziği çok güzel. Sezen Aksu kendisi okumayarak hata etmiş. Bu haliyle 5 Milyon'u bile zor geçer gibi...

• Olmamış
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
66,695
15,376
1,060
Ankara
Şarkı trendlere girmiş fakat izlenme sayısı 600 Bin küsür. Gülben Ergen'in son şarkıları gibi bu da patladı ki gerçekten sözü müziği çok güzel. Sezen Aksu kendisi okumayarak hata etmiş. Bu haliyle 5 Milyon'u bile zor geçer gibi...
Youtubercı şarkıcı bozuntularından alıştınız hemen milyonları görmeyi organik izlenme böyle olur. :A

Ayrıca son 2 şarkısı 5 milyonu geçti zaten rahat. :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
2,742
2,380
260
Youtubercı şarkıcı bozuntularından alıştınız hemen milyonları görmeyi organik izlenme böyle olur. :A

Ayrıca son 2 şarkısı 5 milyonu geçti zaten rahat. :A
Son şarkıları 5 Milyon'u geçti-geçmedi demedim ki, bu şarkı 5 Milyon'u zor görür dedim. :A Ayrıca yeni dönem şarkıları hakkında fikrim yok ama devir dijital izleme/dinleme dönemi. Haliyle artık müzik piyasasında başarı en az 2 haneli rakamlara ulaşmaktan geçiyor. Ki Demet Akalın bile olmayan sesiyle dinleniyorsa herkes dinlenir ve tıklanır, ruhsuz okuyan Gülben bile. Ama Gülben Ergen'in önce façasını düzeltmesi lazım. Böyle bir şey olmamış gibi davranması onun imajını düzeltmiyor. :A

• Sinir Bozucu

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
66,695
15,376
1,060
Ankara
Son şarkıları 5 Milyon'u geçti-geçmedi demedim ki, bu şarkı 5 Milyon'u zor görür dedim. :A Ayrıca yeni dönem şarkıları hakkında fikrim yok ama devir dijital izleme/dinleme dönemi. Haliyle artık müzik piyasasında başarı en az 2 haneli rakamlara ulaşmaktan geçiyor. Ki Demet Akalın bile olmayan sesiyle dinleniyorsa herkes dinlenir ve tıklanır, ruhsuz okuyan Gülben bile. Ama Gülben Ergen'in önce façasını düzeltmesi lazım. Böyle bir şey olmamış gibi davranması onun imajını düzeltmiyor. :A
Başka yerde dedin unutmam ben. :A Olmamış gibi davranmıyor şarkıyla cevap veriyor. Bu benim hayatım size ne diyor. :A

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
2,742
2,380
260
Başka yerde dedin unutmam ben. :A Olmamış gibi davranmıyor şarkıyla cevap veriyor. Bu benim hayatım size ne diyor. :A
Olabilir Gülben ne kadar tıklanmış onu takip etmiyorum ama dinlenmemişti diye aklımda kalmış yani 1-2 M'ydi hatta ben en son ne zaman merak edip baktıysam tıklanma sayıları. :A Zamanla belki 5 M'yi de geçmiştir. Şarkıyla verdiği cevaplar genel halk nezdinde etki uyandırmaz. Şarkıları hadi kendisi yazsa neyse onu da anlarım. Satın aldığı şarkılarla cevap verse ne olur vermese ne olur? :A

• Üzücü