Gülben Ergen - Bu Benim Hayatım | Klip

Billy Kane

Emekli
16 Ekim 2011
35,157
17,672
1,060
Başarılı sanatçı Gülben Ergen, sözü ve müziği Sezen Aksu imzalı, düzenlemesi Taşkın Sabah'a ait olan, Murat Joker yönetmenliğinde çekilen yeni teklisi "Bu Benim Hayatım" müzikseverlerle buluştu.

Son düzenleme:

Dosi

Moderatör
10 Mart 2015
49,777
48,870
1,060
Zey TV 🍒
Sabah uyandığında sürpriz olsun dedim kızmaz o bana. :bhr: :A
Bir önceki sefer kim açmıştı bilmiyorum, kıymam ben ona demişti ama o kişi senmiydin acaba? Umarım kızmaz :A Ben misal Demet Akalın, Hande Yener'den uzak dururum. Onları aşırı seven var ki bunlardan biri sensin :A
Gülben Ergen'in bir akustiki vardı, bekledim bekledim @xBUGRAx gelmedi foruma, bir kaç gün sonra açmıştım :A

xBUGRAx

Süper Mod.
11 Şubat 2012
66,078
18,764
1,060
Bir önceki sefer kim açmıştı bilmiyorum, kıymam ben ona demişti ama o kişi senmiydin acaba? Umarım kızmaz :A Ben misal Demet Akalın, Hande Yener'den uzak dururum. Onları aşırı seven var ki bunlardan biri sensin :A
Gülben Ergen'in bir akustiki vardı, bekledim bekledim @xBUGRAx gelmedi foruma, bir kaç gün sonra açmıştım :A
@tolgab idi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,354
4,096
390
Gülben Ergen yine duygusuz bir şekilde sadece okumuş. Düz yazı bile bu kadar vurgusuz ve duygusuz okunabilirdi, bir kere de şaşırt kadın...

• Olmamış
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Süper Mod.
11 Şubat 2012
66,078
18,764
1,060
Üstüme biçilen elbise, adıma seçilmiş hayat
İyiliğim için buyrulmuş çivili bir taht
Dağıldılar toz gibi hafif
Ve gülümsedi aynadaki muhalif...
Dedi ki rahat kurgu bunlar
Biz değiliz bu uyduruk tarif

Sevgilim ben gittim beni affet
İki gözüm iki çeşme hakikaten
Ya aşk gibi aşk olacak dibine kadar
Ya bu kalp seve seve yalnızlığa talip...

• Harika
Reactions: Angelica

Billy Kane

Emekli
16 Ekim 2011
35,157
17,672
1,060
Sormaaa şimdi @Forumdash 'la albüm yarışına gireriz.:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Moderatör
10 Mart 2015
49,777
48,870
1,060
Zey TV 🍒
Beğendim şarkıyı, sadece bir süre şiiri her defasında dinlememek için atlayabilirim o kısmı :A
Klip çok güzel. Ah ah nerde o eski karlar. Bizim burada bile yok 😏

• Harika
Reactions: xBUGRAx

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
4,354
4,096
390
Sezen Aksu kendisi okusaydı keşke, şarkının sözleri ve müziği çok güzel. Ama Gülben Ergen bunu hissettirememiş, her zaman ki gibi dümdüz okumuş...