Göztepe - Fenerbahçe | Süper Lig 21-22 Sezonu - 14. Hafta Maçı

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yıldız oyuncuya alerjisi var.Pelkas'ı neden beğenmiyorsun ?
Mesut, İrfan'ın yarısı etmez.
------

Derbiyi kazanmak ömrünü uzattı anca :A yollamak için devre arası bekleniyor galiba.
En baştan olumsuz konuşup kötü enerjiyi yaydın :mad:
Yahu mosi biz boşuna mı 15 senedir maç izliyoruz. Bilmediğim adam mı Allah aşkına Vitor :A Ben niye gelir gelmez sayko gibi aha bittik diyim.
Bu adam lige son 10 yılda gelen en kariyerli forvete taktı :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk maç 2-1 bitti. Ayrıca Dortmund bize 10 atsa da 3. yani öylesine bir maç olacak. Çok ciddi fark olmaz. Farktan çok grupta sıfır çekmek sinir ediyor.
Tamam da olay zaten Haaland'ın geri dönmesiyle alakalı. Atabildiği kadar atmaya çalışacaktır. Jude Bellingham da keza öyle goller ve asistlerin peşine düşecektir.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Mesut, İrfan'ın yarısı etmez.
------

Yahu mosi biz boşuna mı 15 senedir maç izliyoruz. Bilmediğim adam mı Allah aşkına Vitor :A Ben niye gelir gelmez sayko gibi aha bittik diyim.
Bu adam lige son 10 yılda gelen en kariyerli forvete taktı :A
Ya Kutil, sen Emre Belözoğlu içinde böyle derdin, gelen gideni arattı bak :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Üsteki mesajı görmesem ne diyor bu adam diyecektim :A RVP yerine Fernandao oynattığında belliydi zaten :A
Afedersin ben o sezon bir yerimi yırttım. Ulaaaaaan köylüüüüü ulaaan Portekiz çingenesi şu Nani'yi 10 numaraya çek şampiyonuz diye. Adam nisan sonunda çekti adamı 10 numaraya ve adamın seviyesi 2-3 kat arttı :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya Kutil, sen Emre Belözoğlu içinde böyle dersin, gelen gideni arattı bak :A
Dersin mi roman mısın sen sjklfjklsjklgjkljskljgklsjklgjklslk
Emre gideceği zaman bize söylenen Biealsa seviyesiydi yapacak bir şey yok. Ha Emre çok iyi başladı ama o herifte hala şampiyon yapacak yeterlilik yok söyleyim o konuda da yanılmadım henüz. Seneye Başak'ı şampiyon yaparsa yanıldım derim ama öyle bir şey mümkün değil.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Sonuncu sırada olan Rizespor’un bile daha çok bildiğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam. :A
8g5dihx.png

• Güldürdün
Reactions: eskici

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tamam da olay zaten Haaland'ın geri dönmesiyle alakalı. Atabildiği kadar atmaya çalışacaktır. Jude Bellingham da keza öyle goller ve asistlerin peşine düşecektir.
O adam da bütün maçlar yoktu bizim maçlar da oynadı bir tamam Haalandın 5 6 gol atacak hali de yoktur herhalde. İlk maçta da vardı aynı adam. O da Şl açılış maçıydı sonuçta. Dengeli oynarsa Ajax maçının ilk yarısı gibi ciddi bir skor olmaz.

• Sinir Bozucu
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dersin mi roman mısın sen sjklfjklsjklgjkljskljgklsjklgjklslk
Emre gideceği zaman bize söylenen Biealsa seviyesiydi yapacak bir şey yok. Ha Emre çok iyi başladı ama o herifte hala şampiyon yapacak yeterlilik yok söyleyim o konuda da yanılmadım henüz. Seneye Başak'ı şampiyon yaparsa yanıldım derim ama öyle bir şey mümkün değil.
Klavye yazdı be ya :A edit edene kadar alıntı etmişsin :A
Seneye Fenerbahçe şampiyon olur, Başak beklesin :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Afedersin ben o sezon bir yerimi yırttım. Ulaaaaaan köylüüüüü ulaaan Portekiz çingenesi şu Nani'yi 10 numaraya çek şampiyonuz diye. Adam nisan sonunda çekti adamı 10 numaraya ve adamın seviyesi 2-3 kat arttı :A
Fenerbahçe zaten hep sezon biterken aklı başına geliyor :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Klavye yazdı be ya :A edit edene kadar alıntı etmişsin :A
Seneye Fenerbahçe şampiyon olur, Başak beklesin :A
He oluruz kesin :A Ali Koç gitmeden şampiyonluk bekleyen hayal görür.
Yahu üzülüyorum ya. RvP gibi adam şampiyonluk göremeden gitti Özil de öyle olacak ne kötü zamana denk geldik. Ulan en son şampiyon olduğumuzda bebeydim ben daha kimlik olmadan iddaa oynatmıyorlardı bana bıyığım niye çıkmıyor, sakalımın yanı niye gür değil diye kafaya takıyordum. Şimdi 30 yaşındaki kasiyerler abi çekiyor.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fenerbahçe zaten hep sezon biterken aklı başına geliyor :A
Hoca seçimleri dandik çünkü :A Bu sene de İrfan 8 numara lan gerizekalı diyorum izlerken onu bakalım ne zaman anlayacaklar.

Berke
Osayi Atilla Kim Ferdi
Sosa(Gustavo) İrfan
Enner Mesut Rossi(Pelkas)
Berisha

Şu 11'i 4-5 maç üst üste zorla takım zevk vermesin bir şey bilmiyorum.

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
O adam da bütün maçlar yoktu bizim maçlar da oynadı bir tamam Haalandın 5 6 gol atacak hali de yoktur herhalde. İlk maçta da vardı aynı adam. O da Şl açılış maçıydı sonuçta. Dengeli oynarsa Ajax maçının ilk yarısı gibi ciddi bir skor olmaz.
Bu iyimserliğin beni delirtiyor. :mad:

• İlginç

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konferans liginde Fenerbahçe’yi yalan ederler reyiz :A

Asla katılmıyorum. Deplasmanda kazandıkları Göztepe maçından beri şansa bala maç kazanıyor adamlar, hatta Fenerbahçe maçını da hakem sayesinde kazandıklarını düşünürsek Fenerbahçe maçından beri diyebiliriz. :A
Fenerbahçe maçında evet, Kim Min-Jae oyundan atılmasa büyük ihtimalle kaybederlerdi ama genel olarak adamlar bir şekilde galibiyet almayı biliyor, önemli olan da bu ve üç büyüklerin de eksiği bu. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bu maçı zorla kazandınız, istatistikler de bunu gösteriyor zaten. Kendi evinde Rize’ye karşı bu şekilde alınan bir galibiyeti galibiyetten saymam ben. Şu ana kadar şansa bala bir şekilde kazanarak gidiyorsunuz ama elbet bir yerde tökezleyeceksiniz, tek şansınız rakipleriniz de berbat futbol oynuyor yoksa bu futbolla şampiyon falan olunmaz. :A