Göztepe 2-3 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 20/21 Sezonu - 5. Hafta Maçı

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1603036684521.png

Göztepe 2: Goller: Guilherme 34' (P), 63'

Fenerbahçe 3: Goller: Jose Sosa 26' (P), Serdar Aziz 43', Dimitris Pelkas 51'

Göztepe'nin 11'i: İrfan Can Eğribayat, Berkan Emir, Atınç Nukan, Marko Mihojevic, Murat Paluli, Andre Poko, Soner Aydoğdu, Guilherme, Halil Akbunar, Zlatko Tripic, Brown Ideye
Yedekler: Balazs Megyeri, Dzenan Burekovic, Lamine Gassama, Titi, Kubilay Sönmez, Efe Binici, Obinna Nwobodo, Mossoro, Burak Süleyman, Cherif Ndiaye

Fenerbahçe'nin 11'i: Altay Bayındır, Nazım Sangare, Serdar Aziz, Marcel Tisserand, Caner Erkin, Luiz Gustavo, Jose Sosa, Ozan Tufan, Dimitris Pelkas, Enner Valencia, Mbwana Samatta.
Yedekler: Harun Tekin, Tolga Ciğerci, Mert Hakan Yandaş, Papiss Cisse, Ferdi Kadıoğlu, Sadık Çiftpınar, Mame Thiam, Sinan Gümüş, Filip Novak, Kemal Ademi.

Hakem: Atilla Karaoğlan
Stadyum: Gürsel Aksel Stadı
Saat: 19:00
Yayın: beIN SPORTS HD 1

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Güzel bir galibiyet oldu. :Z

3-1'den sonra müsait pozisyonları bol bol harcamamız işi sıkıntıya soktu ama neyse ki şansımız yaver gitti.

Bu arada Caner ve Sosa en iyi transferlerimiz gibi. Sosa aşırı kaliteli topçu, Caner ise duran toplarda aşmış bir oyuncu. Geçen sezon öyle bir bekimiz olsaydı son haftaya kadar kovalayabilirdik şampiyonluğu...

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kimsenin mesaj bile yazmaması :eek:

Bol gollü bir maç olmuş. Neyseki Fenerbahçem kazanmayı bilmiş ve onun sayesinde puan alabildim Kicktipp oyununda.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Güzel bir galibiyet oldu. :Z

3-1'den sonra müsait pozisyonları bol bol harcamamız işi sıkıntıya soktu ama neyse ki şansımız yaver gitti.

Bu arada Caner ve Sosa en iyi transferlerimiz gibi. Sosa aşırı kaliteli topçu, Caner ise duran toplarda aşmış bir oyuncu. Geçen sezon öyle bir bekimiz olsaydı son haftaya kadar kovalayabilirdik şampiyonluğu...
Mesaj yazmak için konuya uğramamımı bekledin? Tam da hiç yorum yok demiştim :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Caner her zamanki gibi fişek Sosa desen maestro 2 asistini yediler reisin :A
Benim en çok şaşırdığım Pelkas oldu ikinci yarı harika oynadı kesinlikle çıkmamalıydı. Ferdi de kiralık falan gitsin çok ruhsuz oynuyor.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Caner her zamanki gibi fişek Sosa desen maestro 2 asistini yediler reisin :A
Benim en çok şaşırdığım Pelkas oldu ikinci yarı harika oynadı kesinlikle çıkmamalıydı. Ferdi de kiralık falan gitsin çok ruhsuz oynuyor.
İyi bir başlangıç yaptı ama golden sonra şansını fazla zorlamaya başladı. Bana Miroslav Stoch'u andırıyor her yönüyle ama umarım takım oyuncusu olmayı başarıp ondan daha fazla katkı sağlar. :)

Ferdi hayal kırıklığı yarattı. 3-1'den sonra maç tam onun istediği maçtı aslında. :(

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İyi bir başlangıç yaptı ama golden sonra şansını fazla zorlamaya başladı. Bana Miroslav Stoch'u andırıyor her yönüyle ama umarım takım oyuncusu olmayı başarıp ondan daha fazla katkı sağlar. :)

Ferdi hayal kırıklığı yarattı. 3-1'den sonra maç tam onun istediği maçtı aslında. :(
Serdar Aziz olmasa golü de yedirecekti :A Serdar Aziz bu takımda banko stoper umarım Lemos-Th. saçmalığı yapmaz Erol.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Serdar Aziz olmasa golü de yedirecekti :A Serdar Aziz bu takımda banko stoper umarım Lemos-Th. saçmalığı yapmaz Erol.
Lemos'u direkt harcamamak lazım potansiyeli yüksek onun da ama Serdar Aziz gerçekten çok iyi. Ben geçen sene de beğeniyordum ama neredeyse yanında bir defansla oynamadan sezonu kapadı. :D

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Lemos'u direkt harcamamak lazım potansiyeli yüksek onun da ama Serdar Aziz gerçekten çok iyi. Ben geçen sene de beğeniyordum ama neredeyse yanında bir defansla oynamadan sezonu kapadı. :D
Harcamak değil ya Serdar-Lemos olur mesela ama Serdar sahada olmalı olmazsa stoper hattı çok yumuşak kalıyor :D

• Beğendim
Reactions: bazinga