Gönül Dağı "Kurban" TRT 1'de Ekrana Geliyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210712_132854.jpg

Gönül Dağı "Kurban" TRT 1'de ekrana geliyor!

Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu, kadrosunda Berk Atan, Gülsüm Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Yavuz Sepetçi, Gülhan Tekin ve Feyza Işık'ın yer aldığı dizi bayram özel bölümüyle ekrana geliyor.

Usta oyuncu Zerrin Sümer'in "Dürdane" karakteri ile yer aldığı bölümde; Gedelli sakinlerinin bayramı ve iki düğünü birden yaşadığı, yine birbirinden ilginç ve eğlenceli maceraların gerçekleştiği anlar izleyici ile buluşacak.

Gönül Dağı "Kurban", 20 Temmuz Salı 20.00'de TRT 1'de!

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Uçağın hikayesi geliyor. Ramazanı bir gün arı sokmuş ve ardından uçağı bulmuşlardı. Şimdi onun hikayesi geliyor.

Neşet Ertaş konserini flashback yaparak ekrana yansıtacaklar sanırım.

Merakla bekliyoruz. :)

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Heyecanla bekliyoruz:) Gülsüm Ali İlhan olmayacak diye biliyordum bunlar eskiyi anlatacak tamam da Dilek ne alaka ya ;)
Ramazan'ı arı sokması küçükken olmuş diye düşünmüştüm hep;)

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Evet ya aslında tekrarına bakacaktım sonra Aramızda Kalsın da çıkınca onu seçtim şimdi hata mı ettim acaba diyorum zaten her halükarda kafayı veremiyorum diziye ya eskisi gibi;)
Aramızda Kalsın neten mi bakıyon?Stardamı başladımı? Aslında ikisinede bak vakit geçmiş olur.

• Beğendim

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Önerim TRT ama Star'ınki daha önce izledin zaten
İki dizi de önemli benim için yerleri ayrı ama ben kafayı verip pek dalamadım gecen sene daha başka izliyordum bu sene öyle değilim:)
Bu arada Dizimax de YouTube kanalı orada da güzel diziler yayınlanıyor ama bakamıyorum zaten tek öğlen izliyorum dizi onu da Aramızdan Kalsından yana kullandım:)
Cem Davran'ın Aşk Meydan Savaşı diye bir aile dizisi vardı gecen sene biri yüklemişti kanal kapanınca silinmişti doğal olarak onu yayınlayacakmış Pazartesi akşamı sen izlemiş miydin o diziyi:)

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
İki dizi de önemli benim için yerleri ayrı ama ben kafayı verip pek dalamadım gecen sene daha başka izliyordum bu sene öyle değilim:)
Bu arada Dizimax de YouTube kanalı orada da güzel diziler yayınlanıyor ama bakamıyorum zaten tek öğlen izliyorum dizi onu da Aramızdan Kalsından yana kullandım:)
Cem Davran'ın Aşk Meydan Savaşı diye bir aile dizisi vardı gecen sene biri yüklemişti kanal kapanınca silinmişti doğal olarak onu yayınlayacakmış Pazartesi akşamı sen izlemiş miydin o diziyi:)
Aşk Meydan Savaşı evet izlerdim güzeldiş bende kafa veremiyom senin gibiyim

• Üzücü