'Gönül Dağı Gönlümüzü Dağladı!'

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,274
Puanı
1,060
TRT 1'de cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisi yeni favori dizim oldu.

Dizideki bütün oyuncular dizinin sanki başrol oyuncusuymuş gibi ki halk arasında hepsi 'döktürüyor' adeta.

Dizi her hafta yayına başlarken bir karakterin hikayesini anlatarak giriş yapıyor. Bu giriş hikayeleri ise birçok insanların hikâyelerini yansıtıyor.

Dizide senaryo adeta nakış nakış işleniyor. Bir sahnede ağlarken, diğer sahnede hemen gülmeye başlayabiliyorsunuz. İzlediğiniz süre içerisinde her türlü duyguyu tattırabiliyor dizi. Bütün karakterler dizide adeta biçilmiş kaftan konumunda.

Bu dizide silah, mafya, zengin, lüks hayatın yerini; Anadolu'nun o tarifsiz samimiyeti, mutluluğu, fedakarlığı almış durumda. Her hafta Gönül Dağı'ndan bir doz almanız temennisi ile.

Dizideki fon müziklerine de ayrı bir parantez açmak istiyorum. Fon müzikleri de tam bir Anadolu yansıması. Müzikler her yönüyle Anadolu'yu anlatmayı başarıyor.

Dizi dün akşam yayınlanan 7. bölümüyle de reytinglere damgasını vurdu ve bütün gruplarda zirvede yer almayı başardı. Görünen o ki dizi TRT'nin yeni 100 bölümü aşacak dizisi olacak gibi görünüyor, tabii bu çizgiyi devam ettirdiği sürece.

Bu sene yaptığı diziler ile adından oldukça söz ettiren TRT, yeni dizileri ile de adından oldukça söz ettirmeye devam edeceğe benziyor.

emreemreu

images (25).jpeg

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bende izlemeden önce youtube'da dizinin fon müziğine denk geldim o arada başlama isteği doğdu. :D Şu an eksik bölümlerim var başladığıma pişman değilim gerçekten çok başka bir dizi. Eline sağlık @emreemreu adaş.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,274
Puanı
1,060
Bende izlemeden önce youtube'da dizinin fon müziğine denk geldim o arada başlama isteği doğdu. :D Şu an eksik bölümlerim var başladığıma pişman değilim gerçekten çok başka bir dizi. Eline sağlık @emreemreu adaş.
İlk iki bölümü ben de tam izlemedim ama 3. bölüm itibariyle kendine çekmeye başladı dizi. :D

Ramazan efsane karakter olmuş. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam