'Gönül Dağı' Dizisinden Kurban Bayramı Özel Bölümü Geliyor! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EkIBuVmXgAE3V6Q

'Gönül Dağı'ndan Kurban Bayramı özel bölümü geliyor!

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu, başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Ferdi Sancar ve Ecem Özkaya'nın yer aldığı dizi bu hafta yayınlanacak olan bölümüyle sezon finali yapıyor.

Ancak, dizi ekibi Kurban Bayramı'nda (Temmuz ayı) yayınlanacak olan özel bölümün çekimlerine devam ediyor. Bu özel bölüme daha önce bir çok dizide yer alan Zerrin Sümer (Dürdane) konuk oluyor.

Gönül Dağı; sezon finaliyle Cumartesi 20.00'de, bayram özel bölümüyle Temmuz'da TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Zerrin Sümer çok iyi konuk, diziye de yakışır da Allah aşkına bir diziniz tutunca ve böyle şeylere uygun olunca neden suyunu çıkarıyorsunuz. Saçmalık resmen, hadi Ramazan Bayramı neyse de Kurban Bayramı'nda insanların işi oluyor. Oturup bunu mu izleyecekler. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Zerrin Sümer çok iyi konuk, diziye de yakışır da Allah aşkına bir diziniz tutunca ve böyle şeylere uygun olunca neden suyunu çıkarıyorsunuz. Saçmalık resmen, hadi Ramazan Bayramı neyse de Kurban Bayramı'nda insanların işi oluyor. Oturup bunu mu izleyecekler. :A
Geçen sene bayram özel film çekmişlerdi, ama doğru düzgün izlenmemişti. Yanlış karar bence de. :A

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Geçen sene bayram özel film çekmişlerdi, ama doğru düzgün izlenmemişti. Yanlış karar bence de. :A
Sonra normal zamanlarda da vermişlerdi, aklıma geldi şimdi. :A En iyi örneği işte o film bir de tam TRT kitlesine uygun iyi bir filmdi, bunun aldığı reytinglerden ötürüdür ama 10 reyting rüyalarında alır. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok merak ettiğim ancak bir türlü fırsatını bulup izleyemediğim bir dizi. Yazın izlemeyi düşünüyorum ve yeni sezona yetişip televizyondan izlerim inşallah :A
Masumlar Apartmanı, Son Yaz, Maraşlı, Kardeşlerim derken yazın izleyeceğim işler birikti. :A Eğer onları tamamlarsam Gönül Dağı'nı izleyeceğim bende, ilk bölümlerini izlemiştim çok iyi dizi. :Z

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Dizi hakkında kötü bişey duymadım şimdiye kadar bu beni çok şaşırttı genelde her dizinin bir antisi var bunun yok,ya da ben rast gelmedim