Gönülçelen ve Kızım Nerede Saatlerini Değiştirdi !

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İkinci sezonuna devam eden Gönülçelen ve yeni sezonun iddialı dizilerinden Kızım Nerede'nin yayın saatleri değişti.

Cuma akşamları, Atv ekranlarında Gönülçelen üstü Kızım Nerede yayınlanıyordu. Gönülçelen, son bölümleriyle düşüşe geçip, Kızım Nerede de ara ara dereceye girince, kanal yönetimi iki dizinin yayın saatini değiş-tokuş etmeye karar verdi.

28 Ocak Cuma akşamından itibaren Kızım Nerede saat 20:00'da, Gönülçelen ise 22:20'de yayına girecek.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Ben kararın yanlış olduğunu düşünüyorum. Gönülçelen rakipler karşısında zorlandığı için düşük reyting alıyordu. Kızım nerede boş saatte o reytingi alırken karşısına dişli rakipler gelince koruyabilir mi konumunu? Hiç sanmıyorum...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bende senin gibi düşünüyorum. İki dizinin de reytinglerini olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum. Kazanan rakipleri olacaktır...

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Sanırım gönülçelen ikinciliğe oynayabilir bu saatte,kızım nerede ise çöpe yaklaşır.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence Gönülçelen'de de düşüş yaşanabilir.
Cuma günü "+18"in alacağı reytingi de merak ediyorum. Yakında "Canan" da Cuma günleri başlayacak değişiklik olmazsa. TRT'de de yeni iddialı dizi başlıyor Cuma günleri. Cuma günü yarış iyice kızışacak yine.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
+18'i ben Cuma'ya Kalsa'ya benzettim,bence onun gibi başta iyi reyting alıp sonra biter...

Canan ise bomba gibi geliyor,büyük iş yapabilir...

TRT ise her zamanki gibi yarış dışı...