Gökkuşağı Polenleri Avcıları Şimdi Youtube'da!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Arkadaşlar gerçekten çok emek verdiğimiz oyunumuzu sergileyemedik fakat bu sene de çocuklarla buluşmak adına böyle bir projeye imza attık, olabildiğince çok çocuğa ulaşmak istiyoruz, destek ve yorumlarınızı bekliyoruz :love1:
Çok güzel olmuş. Ben de sanat eğitimi aldığım için söylüyorum bir şekilde de olsa seyircilerle buluşmak mutluluk verici. 😍😍😍😍😍😍.

• Harika
Reactions: Angelica

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Çok güzel olmuş. Ben de sanat eğitimi aldığım için söylüyorum bir şekilde de olsa seyircilerle buluşmak mutluluk verici. 😍😍😍😍😍😍.
Çok güzel proje, emeklerinize sağlık. :D @yigit_00
Paylaştım tekrardan emeklerinize sağlık :Z :Z :Z
Çok teşekkür ederim hepinize, böyle dönütler almak çok mutlu ediyor bizi :Z Umarım ulaşabildiğimiz çocuklar da sizin kadar beğenmiştir masalımızı :Z

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,852
Puanı
1,060
Olsun ya İngilizce altyazı ekleriz sen yeter ki paylaş :Z

Ablammm yapar mısın bu iyiliğiii @Angelica :Z

Çokkk teşekkür ederimm :Z Herkes gibi senden de rica edeyim, etrafındaki çocuklara yayarsan çok seviniriz :Z Bak ben Daisies şarkısını birkaç kez dinledim ona göree :A

Yaparım tabii ne demek yaparmısın instagramımda twiitterimde seve seve paylaşırım bugün :D

• Harika
Reactions: yigit_00

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,852
Puanı
1,060
@yigit_00 videoyu baştan sonaaa izledim bayıldım hikaye çok güzelmişş :D şimdi twiiterde paylaşacam hepinizin emeğine sağlık ne güzel düşünüp yapmışsınız bunu maşALLAH hepiniz birbirinden temiz çocuklara benziyorsunuz aferim size böyle güzel anlamlı projeler düşünüp yaptığınız için sizleri ayakta alkışlıyorum 👏emeğine sağlık ablacım :D

• Harika

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Olsun ya İngilizce altyazı ekleriz sen yeter ki paylaş :Z

Ablammm yapar mısın bu iyiliğiii @Angelica :Z

Çokkk teşekkür ederimm :Z Herkes gibi senden de rica edeyim, etrafındaki çocuklara yayarsan çok seviniriz :Z Bak ben Daisies şarkısını birkaç kez dinledim ona göree :A
Elimden geleni yaparim o zaman. :A

• Harika

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
@yigit_00 videoyu baştan sonaaa izledim bayıldım hikaye çok güzelmişş :D şimdi twiiterde paylaşacam hepinizin emeğine sağlık ne güzel düşünüp yapmışsınız bunu maşALLAH hepiniz birbirinden temiz çocuklara benziyorsunuz aferim size böyle güzel anlamlı projeler düşünüp yaptığınız için sizleri ayakta alkışlıyorum 👏emeğine sağlık ablacım :D
Elimden geleni yaparim o zaman. :A
Ben de beğendim Youtube'dan, emeğinize sağlık :D
Güzel yorumlarınız ve desteğiniz için hepinize çok teşekkür ederim :love1: :love1: