Gökhan Özoğuz 'Kırmızı Oda'ya Konuk Oluyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,025
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Gökhan Özoğuz 'Kırmızı Oda'ya konuk oluyor!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden uyarlanan dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne Dara karakteri ile Gökhan Özoğuz konuk oluyor.

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle cuma 20.00'de TV8'de!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,060
Ay yok artık ne alaka?

Konuk masrafından kısmak için yapılmış bir hamle. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
:eek: Haberi görünce ne alaka dedim hem bu kadar ünlü biri hem de aslen şarkıcı (gerçi yakın zamanda bir sinema filminde de oymadı) olması nedeniyle. Kimlik olarak kendine yakın birini canlandıracaktır ve o açıdan zorluk çekmez diye düşünüyorum ama her türlü ilginç ve merak uyandırıcı bir deneyim olacağı kesin. Neyse bekliyoruz. :Z

Bu diziye asla kötü veya rolüne oturmayan oyuncu gelmez o yüzden diss'lik durum yok. :A Kendimden çok Kırmızı Oda cast direktörüne güveniyorum. :A
------

Ne transferi ya adamın O Ses'ten ayrılmasının üstünden 5 yıl falan geçti. :A @denizz19

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:eek: Haberi görünce ne alaka dedim hem bu kadar ünlü biri hem de aslen şarkıcı (gerçi yakın zamanda bir sinema filminde de oymadı) olması nedeniyle. Kimlik olarak kendine yakın birini canlandıracaktır ve o açıdan zorluk çekmez diye düşünüyorum ama her türlü ilginç ve merak uyandırıcı bir deneyim olacağı kesin. Neyse bekliyoruz. :Z

Bu diziye asla kötü veya rolüne oturmayan oyuncu gelmez o yüzden diss'lik durum yok. :A Kendimden çok Kırmızı Oda cast direktörüne güveniyorum. :A
------

Ne transferi ya adamın O Ses'ten ayrılmasının üstünden 5 yıl falan geçti. :A @denizz19

Konuyu açamamışsın ondan :A Sonuç olarak en son ordaydı:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence ilginç ve dikkat çekici bir isim olmuş dizi adına, oyunculuk deneyimi de olan biri zaten. İlgi çekecektir. :X

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Piyasada oyuncu mu kalmadı :A :A Neyse reytingler iyice dip yapacak bu da işime gelir :D