Gökhan Özen'den Yeni Albüm 'Firardayım'

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Başarılı popçu Gökhan Özen sevenlerine albüm müjdesini verdi. Son olarak 2018 yılına "Yanlış Numara" isimli şarkısına yeni versiyon yaparak müzikseverlerin karşısına çıkan Gökhan Özen, 20 milyon tıklanarak başarılı bir iş çıkarmıştı. Hazırlıkları 3 yıldır devam eden, "Firardayım" ismini verdiği albüm 28 Şubat 'ta müzikseverlere sunulacak. Albüm "Sony Music Türkiye" etiketiyle yayınlanacak. 10 şarkılık albümün tüm şarkıları Gökhan Özen'e ait olacak. İşte albümün çıkış şarkısı;

• Harika
Reactions: Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha önce böyle çok konu açıldığı için buraya açtım ama dediğin gibi müzik haberleri bölümü daha uygun gibi.:D @tolgab
Ben çok kurallara hakimde olmayabilirim. Misal klipsiz konular kısmında yeni şarkıları paylaşıyoruzya, ilerde o şarkıya klip gelince o konuyu klip kısmına taşındığını duydum. Biraz mantıksız geldi bana. Klip için ayrı konu açılmalı. Gecen tolgab'a sordum ama cevap alamadım. Ben bilmiyorum ve emin olmak istiyorun. Hani öyleyse durum ilerde klip gelirse hiç açmayayım diğer taraftan alınacaksa ve herkes hakim olamazki klipsiz konuda şarkı versiyonu olduğuna😊

• Beğendim
Reactions: Billy Kane

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Ben çok kurallara hakimde olmayabilirim. Misal klipsiz konular kısmında yeni şarkıları paylaşıyoruzya, ilerde o şarkıya klip gelince o konuyu klip kısmına taşındığını duydum. Biraz mantıksız geldi bana. Klip için ayrı konu açılmalı. Gecen tolgab'a sordum ama cevap alamadım. Ben bilmiyorum ve emin olmak istiyorun. Hani öyleyse durum ilerde klip gelirse hiç açmayayım diğer taraftan alınacaksa ve herkes hakim olamazki klipsiz konuda şarkı versiyonu olduğuna😊
Daha önceden aynı şarkının hem klipsiz hem klipli versiyonun olması gereksizdi yani taşınıyordu o yüzden konu. Değişen birşey de olmuyor aslında sen yine klipsiz açarsın sonra klibi eklersin aynı hesap.:D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Billy Kane

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bu arada Tolgap'dan cevap alabilmen mucize olurdu zaten.:A Ben bu bölüme senin de yetkili olmanı çok istiyorum emeğin ortada ve aktifsinde daha iyi işler çıkartabiliriz bence.

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Daha önceden aynı şarkının hem klipsiz hem klipli versiyonun olması gereksizdi yani taşınıyordu o yüzden konu. Değişen birşey de olmuyor aslında sen yine klipsiz açarsın sonra klibi eklersin aynı hesap.:D
işte bunun kesin dille belirtilmesi gerekir. Ben okadar konu açiyorumki,misal sen bir sanatçının klip konusunu açınca nereden bileceksiniz zamanında klipsiz versiyonunu paylaştığımı ve ben yetki sahibi değilim mesela. Klipsiz versiyonumu editlesem taşınmasıni bekleyeceğim ve zaten başkasıda klipli açmış olabilir ki bence mantıklı olanda klip gelince ayrı klip açılması.

@Aserat @xBUGRAx @tolgab bu konu ile ilgili kurallar keşinleşip paylaşılsa memnun olurum.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu arada Tolgap'dan cevap alabilmen mucize olurdu zaten.:A Ben bu bölüme senin de yetkili olmanı çok istiyorum emeğin ortada ve aktifsinde daha iyi işler çıkartabiliriz bence.
Ya zaten geçenlerde klipsiz konu bölümüne klip açtım yanlışlıkla, herkesi etiketledim ama o konu hâlâ duruyor orda. Bakan olmadı :A Ozamanın admini @mrt-06 'den sadece müzik kısminda yetki istedim ve yoğundu, @bazinga ya söyle o haletsin dedi ama olmadı.
Yeni alımlar olursa baya yapacağım şeyler varda ama işte beklemekteyiz :A

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Gökhan özeni çok severim bekliyorum albümü:D