Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,999
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
997FEFBB-73D7-4E4C-9A6D-DBA0D2849F88.jpg

Pastel Film imzalı 'Zümrüdüanka'nın kadrosuna yeni bir isim dahil oldu!

Yapımını Pastel Film'in, yönetmenliğini Serhan Şahin üstlendiği, senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı, başrollerini; Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Hatice Aslan, İsmail Hacıoğlu ve Selim Bayraktar gibi isimlerin paylaştığı dizinin kadrosuna Gökçe Eyüboğlu dahil oldu.

Son olarak 'Kadın' dizisinde yer alan Eyüboğlu, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle diziden ayrılan Sahra Şaş'ın canlandıracağı Deniz karakterine hayat verecek.

'Zümrüdüanka' yeni bölümleriyle yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sahra Şaş'ın yerine bu ismi düşünmüştüm :eek: Gökçe'nın Kadın'da ve Sahra'nın Bizim Hikaye'de ki karakter tavırları aynıydı çünkü. Demek o tarza yakın bir karekter olacak.

Kendine yazık etmiş ama :A

• Sinir Bozucu
Reactions: denizz19

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,999
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet çünkü iyi bir yükseliş yakaladı ve harcayacak kendini. Hem o na hem de İsmail Hacıoğlu'na üzüldüm.

Diziyi izlediğini düşünmüyorum, bence güzel bir dizi Zümrüdüanka. Hem İsmail, hem Gökçe iyi isimler. Diziye girdikleri iyi oldu, ama ikisini de yeni başlayacak dizilerde görmek daha iyi olabilirdi.

Ayrıca, Sahra Şaş'tan önce Merve Çağıran'a falan da teklif gitmişti. Ben o olur diye düşünmüştüm tekrardan.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Diziyi izlediğini düşünmüyorum, bence güzel bir dizi Zümrüdüanka. Hem İsmail, hem Gökçe iyi isimler. Diziye girdikleri iyi oldu, ama ikisini de yeni başlayacak dizilerde görmek daha iyi olabilirdi.

Ayrıca, Sahra Şaş'tan önce Merve Çağıran'a falan da teklif gitmişti. Ben o olur diye düşünmüştüm tekrardan.
Diziyi izlemiyorum. İlk bölüme bakayım dedim berbattı. Hele başroldeki kızın öldü sandığı sevdiğini karşısında gördüğünde ki mimiiksizliği beni diziden anında soğuttu.

Merve Çağıran'ı pek beğenmiyorum. Çarpışma'da iyiydi ama Çocuk dizisinde İsmail ile uyumu ve oyunculuğu kötüydü

• Sinir Bozucu
  • Beğendim
Reactions: denizz19 and Aserat

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,999
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diziyi izlemiyorum. İlk bölüme bakayım dedim berbattı. Hele başroldeki kızın öldü sandığı sevdiğini karşısında gördüğünde ki mimiiksizliği beni diziden anında soğuttu.

Merve Çağıran'ı pek beğenmiyorum. Çarpışma'da iyiydi ama Çocuk dizisinde İsmail ile uyumu ve oyunculuğu kötüydü

Ceren ilk başlarda öyleydi, ama sonradan düzeltti kendini. Ceren yerine başka biri olabilirdi başrolde, daha iyi olurdu asında.

Çarpışma'yı izlemediğim için bilmiyorum ama Kalp Atışı, Çocuk'ta beğeniyordum ben Merve'yi. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,999
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gökçe, Kadın'ın sürpriz ismiydi bence. Medyapım elinden kaçırmasaydı keşke Gökçe'yi. :(

Kadın'ı izleme nedenlerimden biri de Gökçe'ydi. Karakterini çok iyi oynadı ve dediğin gibi dizinin sürpriz ismiydi. Medyapım'ın iki yeni dizisi var, keşke oralarda oynasaydı. Hatta Dr. Foster uyarlamasında olabilirdi.