Gökçe Bahadır - Sana Doğru | Yeni Klip

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,794
15,969
1,060
64640

Ekranların sevilen ve yetenekli oyuncusu Gökçe Bahadır, 'Aykut Gürel Presents' isimli albümünde yer alan 'Sana Doğru' isimli şarkıya klip çekti.

Sözleri Fikret Şeneş, müziği ise Sahapıro David Norman ve Berte Domenica'ya ait olan şarkının düzenlemesi Aykut Gürel'e ait.

Yönetmenliğini Bedran Güzel'in üstlendiği o klip:

Yiğitt

Co-Admin
9 Aralık 2013
69,394
38,679
1,061
Ankara
Daha klip yayınlanalı 1 gün olmadı ve Tarkan'dan iki gün sonra yayınlanmasına rağmen onu geçip 1 milyona yürüyor izlenmesi :eek: @Forumdash @Yiğitt @serhatt @turkuazz @denizz19 @Aserat
Konuyu dün gördüm açmak için baktım sen açmışsın, sonra da şarkıyı dinleyip klibi izlemiştim. :A Şarkı güzel ama klip bu slow şarkıya göre hareketli kaçmış, sanki hareketli pop yapmış gibi. Ama kaliteli klip, beğendim ben. :X

Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,794
15,969
1,060
Konuyu dün gördüm açmak için baktım sen açmışsın, sonra da şarkıyı dinleyip klibi izlemiştim. :A Şarkı güzel ama klip bu slow şarkıya göre hareketli kaçmış, sanki hareketli pop yapmış gibi. Ama kaliteli klip, beğendim ben. :X
Sahalara yavaştan dönüyorum. Klipler kaçmaz benden. Hele bi tam dönersem @Billy Kane yine bol bol teaser açar :A Bir ara bir teaser önerdim, "teaser pek ilgi çekmiyor, günü gelince açarım" demişti. Tabi ozaman ben hiç açmıyordum. Ondan rahat davranıyordu :A Yinede relax olsun, eskisi gibi çılgınca açmam. Ara ara yine kabuğa çekileceğimiz günler olacak iş güç eskisi gibi rahat değil bazen :A

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
44,753
25,860
1,061
İstanbul
Gökçe’yi oyuncu olarak seviyorum ama bu toplara girmeseydi keşke. :( Neyse klibi izledikten sonra tekrar yorumlarım.

Edit: Klip (her ne kadar pop klibi gibi dursa da) güzel olmuş ama benim için hala oyuncu Gökçe Bahadır > şarkıcı Gökçe Bahadır

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,794
15,969
1,060
Gökçe’yi oyuncu olarak seviyorum ama bu toplara girmeseydi keşke. :( Neyse klibi izledikten sonra tekrar yorumlarım.

Edit: Klip (her ne kadar pop klibi gibi dursa da) güzel olmuş ama benim için hala oyuncu Gökçe Bahadır > şarkıcı Gökçe Bahadır
Hayaliydi ve amaç gerçekleştirmekti artı geliri bir vakıfa bağışlayacak, ha çok iyi gidip devamını getirirse neden olmasın. Okadar kötü sesli insan var piyasada. Gökçe onlara bin basar :Z

Reactions: Aserat

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
163,326
86,434
1,061
İstanbul
Daha klip yayınlanalı 1 gün olmadı ve Tarkan'dan iki gün sonra yayınlanmasına rağmen onu geçip 1 milyona yürüyor izlenmesi :eek: @Forumdash @Yiğitt @serhatt @turkuazz @denizz19 @Aserat
Tek artısı Burak oldu şu zamana kadar :A

Çok başarılı yorumlamış sesi de çok iyi,inşallah daha iyi oranlar yakalayacak :D
Sevmiyorum kendisini :A Ama başarılı bir çalişma olmuş.
Tarkan la düet yapacakmış Gökçe Bahadır @Çiğdem şok :A