Gökçe Bahadır da 'Menajerimi Ara'ya Konuk Olacak! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,759
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5db55ea467b0a91e108fface

Tanıtım fragmanları büyük beğeni toplayan 'Menajerimi Ara'ya sürpriz bir konuk daha!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ali Bilgin'in, senaristliğini Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun üstlendiği; başrollerini Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş'ın paylaştığı dizinin 7. bölümüne güzel oyuncu Gökçe Bahadır konuk olacak.

'Menajerimi Ara' çok yakında Star TV'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Allah'ım son yılların en güzel dizilerinden biri geliyor sanırım, çok çok heyecanlıyım. Her bölümü ayrı ayrı izlemelik bir iş olacak. Ay Yapım yine efsane işle geliyor, büyük merakla bekliyorum. :bhr: :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,759
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Allah'ım son yılların en güzel dizilerinden biri geliyor sanırım, çok çok heyecanlıyım. Her bölümü ayrı ayrı izlemelik bir iş olacak. Ay Yapım yine efsane işle geliyor, büyük merakla bekliyorum. :bhr: :Z

Bu konuk haberleri bile heyecanlanmak için bir neden. :bhr: Her bölüme ayrı bir güzel izim seçiliyor, hikayeleri nası işlenecek çok merak ediyorum...

Şahin Tepesi'nden sonra Ay Yapım'ın yeni efsanesi olacak. :bhr:

• Harika
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine harika bir konuk. :Z Serhat'la sen Aslıhan gelsin dediğinizde o değil ama Gökçe ve Bade mutlaka gelir demiştim zamanında. :A @alperuz

5. bölüm hikayesi birebir olacaksa sürekli tartışacağı bir erkek oyuncu da görmemiz lazım. :A @Özgür @mesmeso61
Şu önce kavga edip sonra da sette yangın çıkmasına rağmen öpüşen oyuncuları mı diyorsun. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aynen. :A O kadar şehvetli bir şey olmaz ama kolay uyarlanacak bir hikaye. :A
Ben de seni zeki bir şey sanıyordum bak mesajımda tüm bölümü anlattım demek ki izlemişim ve 2.bölümde kalmamışım değil mi. :A Hemen anlarsın sandım o mesajımdan. :A Bugün sonunda ilk sezonu bitirdim. :Z

• İlginç