Gökçe Bahadır da 'Menajerimi Ara'ya Konuk Olacak! | Star TV

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Ben de seni zeki bir şey sanıyordum bak mesajımda tüm bölümü anlattım demek ki izlemişim ve 2.bölümde kalmamışım değil mi. :A Hemen anlarsın sandım o mesajımdan. :A Bugün sonunda ilk sezonu bitirdim. :Z
Zekiyim zaten de senden o kadar umut kesmişim ki fark etmedim. :eek: Tüm sezonları bitirnene kadar inanmam. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zekiyim zaten de senden o kadar umut kesmişim ki fark etmedim. :eek: Tüm sezonları bitirnene kadar inanmam. :A
Neyine inanmıyorsun izledim diyorum işte. :A Bölüm bölüm ne olduğunu mu sayayım sana. :A Diğer 2 sezonu daha hızlı izlerim çünkü depresyon modumdan çıktım. :A Sana anlatsam başıma gelenleri sen de hak verirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Neyine inanmıyorsun izledim diyorum işte. :A Bölüm bölüm ne olduğunu mu sayayım sana. :A Diğer 2 sezonu daha hızlı izlerim çünkü depresyon modumdan çıktım. :A Sana anlatsam başıma gelenleri sen de hak verirsin. :A
Anlat o zaman kapım açık. :A İnanmamak değil de hemen sevinmeyeyim belli olmaz ne yapacağın. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,031
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hoş bulduk 😋 ne yapıyoruz burada neler yapıyoruz biraz anlatırmısınız bugün eski dizilerin reytinglerine bakmak istememle gördüm burayı 😂😂😂

Foruma üye olan çoğu kişi reytinglerden dolayı oluyor zaten üye. Genel olarak dizi haberleri, reytingler ve müzik konuları açılıyor. Onların altında sohbet ediyoruz, konuşuyoruz vs.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
Foruma üye olan çoğu kişi reytinglerden dolayı oluyor zaten üye. Genel olarak dizi haberleri, reytingler ve müzik konuları açılıyor. Onların altında sohbet ediyoruz, konuşuyoruz vs.
Çok güzel reytingleri takip ettiğim için burası bana uygunmuş iyiki görmüşüm burayı 😊😊:oley:

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,031
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@The_Erinch bu sezon yerli diziye alıştırıp, yabancı dizileri bıraktıracağız abi sana. :A

Bu diziyi ve Kırmızı Oda'yı kesinlikle izlersin bence. :bhr: Bunlarla birlikte izlediğin yerli dizi sayısı da 4 olur ve bu da şimdilik yeter. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Yine harika bir konuk. :Z Serhat'la sen Aslıhan gelsin dediğinizde o değil ama Gökçe ve Bade mutlaka gelir demiştim zamanında. :A @alperuz

5. bölüm hikayesi birebir olacaksa sürekli tartışacağı bir erkek oyuncu da görmemiz lazım. :A @Özgür @mesmeso61
Sar ablacım oradan bize yakışıklı bir isim. :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat