Gökçe Bahadır 'Ayrılık' İle Görüşüyor! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,875
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Gökçe Bahadır hangi dizi ile görüşüyor?

Senaryosunu Seda Çalışır ile Toprak Karaoğlu'nun kaleme aldığı, yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturacağı dizi için son olarak 'Menajermi Ara'ya konuk olan Gökçe Bahadır ile görüşülüyor.

BBC dizisi The Split’ten ülkemize uyarlanan Ayrılık, yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
UTC'den beri kendisini çok özletti umarım bu dizide olmasa da mutlaka kendisini bu sezon ekranda görürüz. Ama burada da tuttuğunu koparan bir avukat karakterine yakışacaktır.

------

Bu arada Asena Bülbüloğlu'nun Ayrılık dediği dizi bu galiba. Birebir orijinal ismin karşılığı ve boşanma avukatlarının hikayesini konu aldığı için temaya da uygun.

Süper bir haber. Umarım bu dizi ile geri döner.

Reactions: Carpe Diem
Bu diziyle dönerse harika olur. Hele güzel de kardeşler geldi mi tadından yenmez.

Reactions: Carpe Diem
Geçen gün adı 'Ayrılık' olarak duyurulan projeymiş bu. Daha önce dizi için Skandal ve Boşanma gibi isimler düşünülmüş. İmza aşamasına gelindiği söyleniyor Gökçe Bahadır'ın da.
Harika haber çok sevindim
Gökçe bu diziye çok yakışır bence
Bu diziyle dönerse harika olur. Hele güzel de kardeşler geldi mi tadından yenmez.
Süper bir haber. Umarım bu dizi ile geri döner.

İsmi iyi olmuş, diğerlerinden mantıklı. Gökçe Bahadır'a güzel kardeşler bekliyoruz.

Reactions: Emre Ozansoy
Ben de pek hoşlanmıyorum da burada role yakışmayacağından eledim gitti.
Bide yanına harika bi yan kadro oldu mu tadından yenmez...
MF Yapım'ın diğer uyarlamalarında çok güzel kadrolar kurduğu ortada burada çok iyi iş çıkarır eminim.
Bize yeni sezonda izlenecek bir dizi daha çıktı.

Reactions: slhttnmtl
MF Yapım'ın diğer uyarlamalarında çok güzel kadrolar kurduğu ortada burada çok iyi iş çıkarır eminim.
Bize yeni sezonda izlenecek bir dizi daha çıktı.
Sözde bu sezon az dizi izleyecektim ve izleyeceğim tek hukuk dizisini Yargı olarak planlamıştım.
Ahhh Gökçe Bahadır ahh.

Reactions: Emre Ozansoy