Furkan Andıç ve Selin Şekerci Yeni Bir Projede Yer Alacak mı?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,933
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yakışıklı oyuncu Furkan Andıç ve güzel oyuncu Selin Şekerci, bir AVM'de görüntülendi!

5e4f5f2e2269a30bc8354aef

2014 - 2015 yılları arasında Kaçak Gelinler dizisinde iki sevgiliyi canlandıran Furkan Andıç ve Selin Şekerci'nin dostluğu dizi sonrasında da devam ediyor. Geçtiğimiz akşam Zorlu Center'da görüntülenen ikili yeni bir proje için görüştükleri söyledi “Şu anda bir şey söylemek için çok erken. Ama güzel şeyler olacak.” ifadelerini kullandı.

Muhabirlerin Andıç'a, geçtiğimiz yaz 'Her Yerde Sen' dizisinde beraber rol aldığı Aybüke Pusat ile aynı kolyeyi taktıkları hatırlatması üzerine oyuncu çıkan aşk dedikodularına son noktayı koydu. "Arkadaşlar bu kolyelerden milyonlarca yapılıyor. Böyle düşünülmesine üzülüyorum. Aybüke ile ilişkimiz yok. Sadece arkadaşız.” açıklamasında bulundu.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sinema filmi olur büyük ihtimalle. Videosunu izledim bu sözlerin Furkan Aybüke konusunda “Yok” diye tersliyor aslında. :F

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Umarım yapımcı NTC değildir. Daha iyi bir yapım şirketiyle daha uzun süreli bir iş olsun da izleyelim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,933
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ferhat ile Şirin için de final bölümü çekilecek falan demiş o doğru mu :A

Zannetmem öyle bir şey olacağını. :F Dediğim gibi, bazılarının konusunu açtığını "klaket" fotoğraflarını hazırlayan, yalan bilgiler üzerinden takipçi kazanmaya çalışan birisi. Hatta Mucize Doktor için yayın günü anketi hazırlayanda oydu. :F Yine konusu açılmıştı forumda onunda ve o hesabın admini foruma da üye :F

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Aşko inanma öyle saçma sapan kaynaksılara. :A Yalan olduğu yüz metre öteden belli. :A
Zannetmem öyle bir şey olacağını. :F Dediğim gibi, bazılarının konusunu açtığını "klaket" fotoğraflarını hazırlayan, yalan bilgiler üzerinden takipçi kazanmaya çalışan birisi. Hatta Mucize Doktor için yayın günü anketi hazırlayanda oydu. :F Yine konusu açılmıştı forumda onun.
Ya insanlara yazık değil mi twitterda hep inanıyorlar ya. Bana zaten saçma geldi, 2 ay önce yayından kaldırılan dizinin şimdi final için bir araya geleceği. Ben bile bir düşündüm olabilir mi diye :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Ya insanlara yazık değil mi twitterda hep inanıyorlar ya. Bana zaten saçma geldi, 2 ay önce yayından kaldırılan dizinin şimdi final için bir araya geleceği. Ben bile bir düşündüm olabilir mi diye :A :A
Forumda bu kadar yıl geçirdikten sonra yalan haberleri şıp diye anlamaya başlıyorsun sen de alışırsın. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,933
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Amacı istatistik, takipçi. :F Hatta şey paylaşmıştı bir aralar da, Gökhan Alkan ve Öykü Karayel 'Mucize Doktor'a konuk oluyor, Ulaş'ın yeni dizisi var vs. vs. :F Yalan haberler ile dolu hesabı.

• Beğendim