Furkan Andıç ve Aybüke Pusat 'Kusursuz' Dizisinde! | BluTV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
aybuke-pusat-iddialara-son-noktayi-koydu-furkan-andic-ile-ask-yasiyor-mu_1576666196.jpg

Furkan Andıç ve Aybüke Pusat, 'Kusursuz' dizisinde!

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturacağı, senaryosunu Kerem Deren'in kalem alacağı yapıma son olarak 'Her Yerde Sen'de yer alan Furkan Andıç ve Aybüke Pusat dahil oldu.

Ayrıca, dizinin kadrosunda şu sıralar 'Akıncı' dizisinde yer alan Büşra Develi de yer alıyor.

Hazırlık çalışmaları devam eden Kusursuz, yakında BluTV’de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Furkan ve Aybüke'yi daha önce beraber izlediğim için onlara bir şey demiyorum ama Büşra Develi, Kerem Deren ve Cem Karcı... Oldukça meraklandırdı bu proje beni. :Z

Büşra niye başlıkta yer almıyor. :A Aybüke'den daha iyi oyuncu ama konuda 'ayrıca' diye belirtilmiş. :T: Bari başlık, 'Kusursuz' Dizisinin Başrolleri Belli Oldu şeklinde açılsaymış. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
BluTV'nin sosyal medyadaki fanlardan prim kasma çabası bitmedi yazık. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Furkan ve Aybüke'yi daha önce beraber izlediğim için onlara bir şey demiyorum ama Büşra Develi, Kerem Deren ve Cem Karcı... Oldukça meraklandırdı bu proje beni. :Z

Büşra niye başlıkta yer almıyor. :A Aybüke'den daha iyi oyuncu ama konuda 'ayrıca' diye belirtilmiş. :T: Bari başlık, 'Kusursuz' Dizisinin Başrolleri Belli Oldu şeklinde açılsaymış. :A
Hit kasmak bunu gerektiriyor çünkü. :F

• Harika
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Zamanında HYS'yi izlememiş olsam da birbirlerini çok yakıştırıyorum, aralarındaki enerji çok iyi.

Büşra Develi'yi izlediğimi hiç hatırlamıyorum ondan yorum yapamayacağım. :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eski partnerlerin tekrar bir dizide partner olması iyi hoş ama bunu dijital dizilerde yapmasanız mı? Dijitalde farklı yüzler görmek istiyoruz.

Büşra Develi de iyi isim, merak ediyorum diziyi. :bhr: BluTV'nin yapımlarının çoğalması çok iyi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sevdiğim üçlü, Cem Karcı ve Kerem Deren. :Z Şimdiden heyecanlandıran bir iş oldu diyebilirim, büyük merakla bekliyorum diziyi.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Bu ikilinin yeniden bir dizide olması güzel olmuş ikisinin de uyumu çok güzeldi ☺bakalım ortaya nasıl bir proje çıkacak