'Friends' Ekibi Özel Bölüm İçin Resmen Bir Araya Geliyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
friends.jpg

1994-2004 arası yayınlanan fenomen komedi dizisi Friends'in özel bir bölümle geri döneceği kesinleşti.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer'ın kişi başı en az 2.5 milyon dolar alacağı iddia edilen ve henüz ismi netleşmeyen özel bölüm senaryosuz olacak. Yani bu bölümün bir sohbet programı tarzı bir formatla izleyici karşısına çıkacak olması çok yüksek ihtimal.

HBO Max'te yayınlanacak olan bölümün müjdesi dizinin başrol oyuncuları tarafından da "It's happening!" (Gerçekleşiyor!) şeklinde verildi:

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Efsane geri dönüyor 😍
Ama Jen ve David dışında hepsi çok yaşlandı ya. Onları bu halleriyle izlemesi bi garip olucak...

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Aynısı HIMYM ekibi için de bekliyorum :bhr:
HBO Max o zamana kadar Türkiye'ye gelir umarım.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bakalım nasıl bir şey olacak. Sohbet bile olsa izlenir büyük bir hevesle. :)

Aynısı HIMYM ekibi için de bekliyorum :bhr:
HBO Max o zamana kadar Türkiye'ye gelir umarım.
İmkansız maalesef. :(

2020'de çıkar bu yapım. HBO Max en iyi ihtimal 2022'de gelir Türkiye'ye. Umarım yanılırım içeriği muhteşem ötesi...

• Üzücü
Reactions: alperuz

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Friends varken çakması himym'yi ne yapacaksınız :lol:
Not: İlk himym'yi izledim ama friendsten sonra yüzüne bile bakmam şahsen. Birebir aradıkları birçok sahne, espiri var. Olay örgüsü bile friends gibi gelişiyor.

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Daha ilk sezonun yarısındayım gerçi, bu kadar aşırı abartılmasına şimdilik anlam veremiyorum ancak HIYMM’i çoktan bitirmiş birisi olarak özellikle malum finalden sonra HIMYM’den daha kaliteli bir dizi olduğuna şüphem kalmadı Friends’in. Yine de sanki Seinfeld bu dizinin yanında daha underrated gibi duruyor.

Çok zor ama umarım bu yeni bölüm yayınlanmadan final sezonuna yetişebilirim.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Daha ilk sezonun yarısındayım gerçi, bu kadar aşırı abartılmasına şimdilik anlam veremiyorum ancak HIYMM’i çoktan bitirmiş birisi olarak özellikle malum finalden sonra HIMYM’den daha kaliteli bir dizi olduğuna şüphem kalmadı Friends’in. Yine de sanki Seinfeld bu dizinin yanında daha underrated gibi duruyor.

Çok zor ama umarım bu yeni bölüm yayınlanmadan final sezonuna yetişebilirim.
İlk sezon dizinin en az güzel sezonu. Ben de ilk başta o kadar çok sevmiyordum ama dizi 3.sezondan sonra açılıyor. Zaten çoğu kişi ilk sezonda sıkılırken sezonlar ilerledikçe fanı oluyor :lol:
Diziyi izleyip overrated diyenler, kötüleyenler falan da %90 ilk bölümleri izleyip bırakanlar :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski