Fransa Açık'da Finalin Adı: Rafael Nadal - Stanislas Wawrinka

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

Fransa Açık'da Finalin Adı: Rafael Nadal - Stanislas Wawrinka

base_image.jpg

Fransa Açık Roland Garros'ta Finalin adı belli oldu.

İlk finalist Murray'i 6-7 6-3 5-7 7-6 6-1 ile geçerek kariyerinin 4. slam finaline yükselen Wawrinka oldu.

Wawrinka'nın rakibi ise Dominic Thiem'i ezici bir üstünlükle 6-3 6-4 6-0 ile yenen Nadal 10. Roland Garros finaline yükseldi.

Nadal Finali kazanması halinde bir grand slami 10 kez kazanan ilk raket olacak.

Rafael Nadal - Stanislas Wawrinka Finali Pazar 16:00'da oynanacak.
Orijinal formatta oku

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Djokovic'i ezen Thiem'i ezdi Rafa, helal olsun :A

Wawrinka'ya 1 set veririz belki, 3-1 alırız gibi görünüyor:A
Wawrinka çıktığı 3 grand slam finalinide kazanmış toplamda 2014 aus openın intikamını alıcaz :A:A Thiem bile yener Wawrinkayı biz rahat geçeriz :A:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Wawrinka çıktığı 3 grand slam finalinide kazanmış toplamda 2014 aus openın intikamını alıcaz :A:A Thiem bile yener Wawrinkayı biz rahat geçeriz :A:A
2014'te sakatlık yaşamıştı Nadal ondan oldu. ss

Wawrinka'yı da hafife almak lazım yine de, çok winner üretiyor ama bugün Murray'e karşı çok basit hata yaptı tabii, Murray'nin bacaklar bitince de kazandı, Nadal affetmez :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
2014'te sakatlık yaşamıştı Nadal ondan oldu. ss

Wawrinka'yı da hafife almak lazım yine de, çok winner üretiyor ama bugün Murray'e karşı çok basit hata yaptı tabii, Murray'nin bacaklar bitince de kazandı, Nadal affetmez :A
Nadal hiç yorulmadı maçta son saniyede bile forehandlerine backhandlerine devam etti Murrayinin kondisyonu iyi değilmiş demekki :A Wawrinka gıcığını zaten hiç sevmem bu final iyi gelecek :A:Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Nadal hiç yorulmadı maçta son saniyede bile forehandlerine backhandlerine devam etti Murrayinin kondisyonu iyi değilmiş demekki :A Wawrinka gıcığını zaten hiç sevmem bu final iyi gelecek :A:Z
Nadal'ı yorabilen çıkmadı henüz turnuvada :A

Murray yarı finale bile razıymış zaten, demek ki iyi değil, 5 seti kaldırması gerekir normalde :D Ama çok savunma yapmak zorunda olduğu için de yorulmuş olabilir tabii bilemiyorum :A

Wawrinka'ya niye gıcık oluyon :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Nadal'ı yorabilen çıkmadı henüz turnuvada :A

Murray yarı finale bile razıymış zaten, demek ki iyi değil, 5 seti kaldırması gerekir normalde :D Ama çok savunma yapmak zorunda olduğu için de yorulmuş olabilir tabii bilemiyorum :A

Wawrinka'ya niye gıcık oluyon :A
Wawrinkanın maç sonu hareketlerini hiç sevmiyorum antipatik buluyorum çeyrek finalde Cilici eleyince daha da gıcık kaptım.sss
Nadal finalde de yorulmaz gibi ama 1 set gitsin erken bitmesin final :A:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Wawrinkanın maç sonu hareketlerini hiç sevmiyorum antipatik buluyorum çeyrek finalde Cilici eleyince daha da gıcık kaptım.sss
Nadal finalde de yorulmaz gibi ama 1 set gitsin erken bitmesin final :A:A
Bana sempatik gelmişti bugünkü sevinçleri, hele bir forehand passing-shot puanı vardı, efsaneydi :A

Aynen zaten net 3-1 bitecek maç, at fava bekle :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Borusu sadece Fransa'da öten Nadal çıkmış yine finale ha, hiç şaşırtmadı :A Wimbledon ve Amerika Açık'da Federer ona bir ders versin de görsün diğer yerlerde nasıl oynanıyormuş :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Borusu sadece Fransa'da öten Nadal çıkmış yine finale ha, hiç şaşırtmadı :A Wimbledon ve Amerika Açık'da Federer ona bir ders versin de görsün diğer yerlerde nasıl oynanıyormuş :A
Wiwbledonı bekleyin size dersini verecez :A:A Federer korkusundan Nadala yenilceğini bildiği için Fransa Açıka katılmadı :A:A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Lan adam 36 yaşında be insaf :A Tabi ki dinlenecek normal olan o zaten. O yaşa geldiğinde Nadal raket bile tutamaz la :A
Haha çok güldüm Nadal bu kondisyonuyla 37,38i bile geçer şuan çok formda ve kimse durduramıyor :A:A:A Thieme yenilmişti tek Roma masterste intikamını rahatça burda aldı :A:A:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Haha çok güldüm Nadal bu kondisyonuyla 37,38i bile geçer şuan çok formda ve kimse durduramıyor :A:A:A Thieme yenilmişti tek Roma masterste intikamını rahatça burda aldı :A:A:A
Hahahah 38 dedi ya :A Kendi bile inanmıyordur o yaşa kadar oynayabileceğine :A Olm Nadal gücüyle oynayan bir adam, yaşı geçtikçe eski gücünü kaybeder kalamaz o seviyede. Son birkaç senesi var o zamana birkaç kere Fransa kazanıp veda eder tenise :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Hahahah 38 dedi ya :A Kendi bile inanmıyordur o yaşa kadar oynayabileceğine :A Olm Nadal gücüyle oynayan bir adam, yaşı geçtikçe eski gücünü kaybeder kalamaz o seviyede. Son birkaç senesi var o zamana birkaç kere Fransa kazanıp veda eder tenise :A
@Bully de benle aynı düşünüyordur bu yaşta bile kondisyonuyla genç raketlere kök söktürüyor adam 20 grand slam yapalımda sizde susun :A:A:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Bully de benle aynı düşünüyordur bu yaşta bile kondisyonuyla genç raketlere kök söktürüyor adam 20 grand slam yapalımda sizde susun :A:A:A
Bu yaş dediğin 31 yaşında. Daha birkaç ay önce 36 yaşındaki Federer onu gömmedi mi siz hala daha ne konuşuyorsunuz :A

Neyse sen Nba konusunu aç da bugün bitirelim şu işi artık, Lebrongilleri bir güzel süpüreceğiz :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bu yaş dediğin 31 yaşında. Daha birkaç ay önce 36 yaşındaki Federer onu gömmedi mi siz hala daha ne konuşuyorsunuz :A

Neyse sen Nba konusunu aç da bugün bitirelim şu işi artık, Lebrongilleri bir güzel süpüreceğiz :A
Şimdi açıcam :A:A

Orda tam formunda değildi kardeş :A:A:A Şuanda son 5,6 senesindeki en iyi oyunun oynuyor ddenebilir formu bozulmazsa kimse durduramaz :A:A:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bugünki maçları da izledim geçenki Çeyrek finalleri de. Nadal muazzam formda. Adam rakip tanımıyor. Novak'ı 3-0 eleyen Thiem'i 3-0 yenmesi ve döve döve yenmesi resmen rakiplere mesaj içeriyor. Bu turnuvayı kazanıp artık Us Open veya Wimbledon'dan en az birini alması lazım. Alırsa 18'i geçmesine kesin gözüyle bakıyorum. Vamos Rafa!!