Fransa Açık'da Finalin Adı: Rafael Nadal - Stanislas Wawrinka

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bugünki maçları da izledim geçenki Çeyrek finalleri de. Nadal muazzam formda. Adam rakip tanımıyor. Novak'ı 3-0 eleyen Thiem'i 3-0 yenmesi ve döve döve yenmesi resmen rakiplere mesaj içeriyor. Bu turnuvayı kazanıp artık Us Open veya Wimbledon'dan en az birini alması lazım. Alırsa 18'i geçmesine kesin gözüyle bakıyorum. Vamos Rafa!!
2 sinide alma ihtimali baya var şun çok formda kaç senedir böyle bir Nadal izlememiştim nazar değmesin inş :A Devamıda yakındır Federeri evine yollıcaaz Wimbledonda :A:A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
2 sinide alma ihtimali baya var şun çok formda kaç senedir böyle bir Nadal izlememiştim nazar değmesin inş :A Devamıda yakındır Federeri evine yollıcaaz Wimbledonda :A:A
Aynen öyle bu kadar baskın bir Nadal ben de uzun süredir izlememiştim. Muazzam haz alıyorum izlerken. :A Umarım bir sorun yaşamaz da bu sezonu en az 2 Grand Slam'le kapatır. Zaten 1 numaraya da yerleşir aradaki turnuvalarda falan da şampiyonluk alırsa. Tek eksik olan sezon finali turnuvasını da aldı mı değme keyfimize. :A

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Aynen öyle bu kadar baskın bir Nadal ben de uzun süredir izlememiştim. Muazzam haz alıyorum izlerken. :A Umarım bir sorun yaşamaz da bu sezonu en az 2 Grand Slam'le kapatır. Zaten 1 numaraya da yerleşir aradaki turnuvalarda falan da şampiyonluk alırsa. Tek eksik olan sezon finali turnuvasını da aldı mı değme keyfimize. :A
Müthiş keyif alıyorsun maçlarda bu sene tek yenildi Thiemi bugün nasıl bozguna uğrattığını gördük adamın önünde duracak kimse yok :A:A Bu formda devam ederse net 20 gsyi görürüz :A Tek endişem nazarr :A:A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
İsimden dolayı Stanislas'ı destekleyeceğim. :D Zaten Nadal'ı sevmem.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Yarın 5'te sanırım maç. İftara bir yere davetliyiz şanssızlığa bak. Ama yine de izleyeceğim 2 saat falan. Kalanı da telefondan internet üzerinden falan izlerim ya da hiç gitmem iftara evde tek başıma yaparım. :A :A
Bugün maç 4teymiş rahat izlersin :A:A:A Ama maç uzarsa bilemicem tabi :A:A
Gelsin yeni Fransa Açık şampiyonluğu :A Wimbledon'ı da birlikte izler yorumlarız kısmetse :D
Rekor kıracaz bugün :A:A Herkese de gözdağı olacak :A