FOX'un Yeni Dizisi 'Elkızı'nda Tepki Toplayan Sahne!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,155
Puanı
1,061
Elkizi-haber-resim-8355fcd8-c450-49c5-bd58-0653a1b41897.jpg

FOX'un bu akşam başlayan yeni dizisi Elkızı'nda tepki toplayan anlar!

Yapmcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, başrollerini Sevda Erginci, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Sedef Avcı, Münir Can Cindoruk ve Macit Koper'in paylaştığı dizinin ilk bölümünde, aynı sahne içinde hem kadına şiddetin hem de köpeğe ateş edilen anların alenen gösterilmesi izleyicilerden büyük tepki topladı.

İşte o anlar:

Kadına ve hayvana şiddeti televizyonda göstermeye bayılıyoruz.

Oyuncuları çok güzel ama işte şiddet var olmasa daha iyiydi tabii ama birşey diyemiyorum...

Konuyu açana hiç şaşırmamakla birlikte bu sahnelerin yer alması oldukça sinir bozucuydu. Kızın acısını artırmak için köpek de öldü ama bunu göstermeden de yapabilirlerdi. Rezalet sahnelerdi.

• Beğendim
Reactions: serhatt
Konuyu açana hiç şaşırmamakla birlikte bu sahnelerin yer alması oldukça sinir bozucuydu. Kızın acısını artırmak için köpek de öldü ama bunu göstermeden de yapabilirlerdi. Rezalet sahnelerdi.
Hem annesi hem köpeği öldü + annesinin hatıraları yandı + korkuluktan sarkıtıldı daha görmediğim şiddet + psikolojik baskı da olabilir başını izleyemedim

Hem annesi hem köpeği öldü + annesinin hatıraları yandı + korkuluktan sarkıtıldı daha görmediğim şiddet + psikolojik baskı da olabilir başını izleyemedim
Hikayede şiddet yer alabilir ama gösterilmesinden hele de bu kadar kanırtılmasından aşırı rahatsız oldum. Ezo'nun yaşadığı şiddeti ve köpeğinin öldürülmesini göstermeden de anlatabilirlerdi ama seçtikleri gidişat aşırı korkunçtu.

Hikayede şiddet yer alabilir ama gösterilmesinden hele de bu kadar kanırtılmasından aşırı rahatsız oldum. Ezo'nun yaşadığı şiddeti ve köpeğinin öldürülmesini göstermeden de anlatabilirlerdi ama seçtikleri gidişat aşırı korkunçtu.
Şöyle birşey düşünüyorum dediğim belki başkalarına göre yanlış olucak ama belki daha da acı birşey gözükebilie keşke şiddet yerine psikolojik şiddet olsaydı belli edilmeseydi yani yine kadın aşağılanacaktı evet ama şiddet dövme vurma kırma olarak gösterilmesi daha kötü bence
------

Tekrarı yayınlanıyor istersen izle gel beraber ağlayak :A

Başka diziler için duyar kasmaya bayılır zaten. Şeref Sözü için açılan konu geldi aklıma. :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür
Şöyle birşey düşünüyorum dediğim belki başkalarına göre yanlış olucak ama belki daha da acı birşey gözükebilie keşke şiddet yerine psikolojik şiddet olsaydı belli edilmeseydi yani yine kadın aşağılanacaktı evet ama şiddet dövme vurma kırma olarak gösterilmesi daha kötü bence
------

Tekrarı yayınlanıyor istersen izle gel beraber ağlayak :A
Tşkler baktim birazcık, fazla curcuna dolu bir dizi. Baş ağrıtıyır💆‍♂️

• Güldürdün
Reactions: EmreCan
Bu iğrenç sahneyle ilgili upuzun bir yorum dökmüştüm de boğa sahnesinde sıkıntı yoktu hatta eğlenceliydi işte. :A

Bu arada Berk Cankat'ı kutluyorum.

Ben böyle durumlarda asla senaristlere kızmıyorum. Bunları okuyup da sesini çıkarmayan "sanatçı" arkadaşlara kızıyorum. Şimdi bunların sosyal medya hesaplarına baksam kesin hayvana ve kadına şiddete karşıyız diye paylaşım yapmıştır. Bu ikiyüzlülükten başka bir şey değil.