FOX'un 2020 - 2021 Sezonu Tanıtım Filmi Yayınlandı! | #DahaDahaFOX!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1200px-FOX_wordmark-red.svg.png

FOX'un 2020 - 2021 sezonu tanıtım filmi izleyici ile buluştu!

Geçtiğimiz sezon 'Yasak Elma', 'Baraj', 'Öğretmen', 'Mucize Doktor', 'Zümrüdüanka' ve 'Savaşçı' dizileri ile başarılı bir sezon geçiren FOX, yaz sezonunda 'Bay Yanlış' ve 'Sen Çal Kapımı' dizileri ile başarısını devam ettirdi.

Yeni yayın dönemi içerisinde izleyicisi ile buluşması planlanan 'Kimsesizler', 'Kefaret', 'Bir Annenin Günahı' dizileri ile FOX bu sezon da çok iddialı.

Zuhal Topal, İlker Ayrık, Kadir Ezildi, Çağla Şıkel, Memet Özer, Beyza Şekerci, Merve Yıldırım ile Ali Yeşilırmak dahil olmak üzere 43 ekran yüzüve oyuncunun bulunduğu tanıtım filmi Bertan Başaran’ın yönetmenliğinde Bolt ve Phantom kamera ile çekildi.

Bu sene Daha Daha FOX!

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Çok güzel olmuş. Büyük ihtimalle yerleştirilme tekniği ile çekilmiş tanıtım virüsten dolayı ancak bu bile eksi olmamış çok beğendim. 😍😍😍👌😎.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine çok güzel bir tanıtım olmuş. :Z Hepsi harika görünüyor.

Savaşçı ve Bir Annenin Günahı ekibi yok tahmin ettiğim gibi.

Annemin yorumu: Hollywood’daki ödül törenlerinin kırmızı halı versiyonu gibi olmuş resmen yıldızlar geçidi. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Annemin yorumu: Hollywood’daki ödül törenlerinin kırmızı halı versiyonu gibi olmuş resmen yıldızlar geçidi. :A
Zaten o yavaş çekim olayı da ödül törenlerinde çok kullanılan bir şey normaldir. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
FOX'un her sene belli bir standardı var ve yine bunu koruyarak güzel bir tanıtım yapmışlar beğendim. :Z Hele Mucize Doktor ekibinin tanıtımı açması iyice tav etti ki 20 reyting alan tek iş olarak hakkıydı. Tıpkı geçen seneki tanıtım gibi burada da harikalar. :bhr: :Z

Öğretmen ekibi de 3. sırada çıkmasına rağmen diziler arasında en son başlayan ve harcanmaya en müsait olanı. :( İlker'in karizmasıyla Ceren ve Afra'nın güzelliği derken yine parlıyorlar umarım yazık olmaz. :bhr:

Savaşçı umarım biter çünkü boşu boşuna yer kaplayacak bu sezon. En azından bitse bir diziye yer açılır ve prototip sorunu çözülür. Bir Annenin Günahı da eklenmemiş galiba Limon Film'in iflas haberi doğru.

Kısacası tanıtımları sıralamam gerekirse FOX > ATV > Star > Kanal D diyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
FOX'un her sene belli bir standardı var ve yine bunu koruyarak güzel bir tanıtım yapmışlar beğendim. :Z Hele Mucize Doktor ekibinin tanıtımı açması iyice tav etti ki 20 reyting alan tek iş olarak hakkıydı. Tıpkı geçen seneki tanıtım gibi burada da harikalar. :bhr: :Z

Öğretmen ekibi de 3. sırada çıkmasına rağmen diziler arasında en son başlayan ve harcanmaya en müsait olanı. :( İlker'in karizmasıyla Ceren ve Afra'nın güzelliği derken yine parlıyorlar umarım yazık olmaz. :bhr:

Savaşçı umarım biter çünkü boşu boşuna yer kaplayacak bu sezon. En azından bitse bir diziye yer açılır ve prototip sorunu çözülür. Bir Annenin Günahı da eklenmemiş galiba Limon Film'in iflas haberi doğru.

Savaşçı bence de bitsin yeterince kazanmıştır FOX ondan :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Açıkçası çok kaliteli bir sezon tanıtımı olmuş...
Tabiki iş yapan 3 diziyi öne alarak aslında sinyal vermiş :) :)

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Güzel bir tanıtım olmuş.. Mucize Doktor sahneleri ayrı bir güzel olmuş..

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sende haklısın Atv nin fragmanına kötü deyince... Aslında o da o kadar kötü olmamıştı birkaç kere de izledim.. Yanı Starın fanıyım diye diğer kanalların işlerini kötülemem doğru olmaz....
Bana göre FOX > ATV > Star TV > Kanal D şeklinde tanıtımlar.

• Beğendim
Reactions: STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
FOX olunca ayılıp bayılmışsınız. ATV'den farksız bir tanıtım yapmamışlar :A nerdeyse aynı, konsept o da aynı.
Hatta ATV bana göre bir daha iyi.
Çok güzel olmuş. Büyük ihtimalle yerleştirilme tekniği ile çekilmiş tanıtım virüsten dolayı ancak bu bile eksi olmamış çok beğendim. 😍😍😍👌😎.

Açıkçası çok kaliteli bir sezon tanıtımı olmuş...
Tabiki iş yapan 3 diziyi öne alarak aslında sinyal vermiş :) :)
Güzel bir tanıtım olmuş.. Mucize Doktor sahneleri ayrı bir güzel olmuş..
İstenince yapılıyormuş demek ki, çok güzel olmuş.
Gayet sakin ve güzel olmuş çok beğendim. :Z
Bana göre FOX > ATV > Star TV > Kanal D şeklinde tanıtımlar.
Çok güzel olmuş valla :D