Forumu bırakıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
son bir kaç gündür aldıgım daha dogrusu verilen cezaların komedi düzeyinde olması ve her gün bir iki ceza almama bu siteye olan güvini mi tamammen bitirdi.

bu site amk ve göt kelimeleri başılklarda kulanılması serbest ama fatmagüle fatoşgül demekyasak fatoşu ama fatoşu mesut yar kulanınca yine serbest :)))))))

bir dizide kızı yaşındaki kızla evelenen adama sübyancı demek yada sürekli enses diziler yayınlanyan kananala esnses kanalı demek yasak gerekçe olarak sunulan ise: "ben buna ceza vermediğim zaman onlar işi abartıyorlar özelliklede takas ve kvp1905 gibi fanatik arkadaşlar. o bunu dedi ceza almadı bizde bunu yaptık diye savunma getiriyorlar ama kendileri 2 katını yapmış oluyor farkında değiller. ama bu gibi ifadeleri kullanmak yasak" gerekçedende anlaşıldıgı üzere asalında ceza vermemesi gerektiğini ifade ediyor ama ceza vermesi gerekmiş :)))) . böyle alay eder gibi cevaplar alabiliyorsunuz modlardan. buna itiraz edince modun büyük abisi mod itiraz etiğim için şu gerekçeyle:

Özel mesaj yoluyla hoş olmayan iftira. Sadece bu mesajdan dolayı değil Prncss..'ye benzer pek çok mesaj attığın için ceza veriyorum.

Bilgin olsun diye söylüyorum o cezayı veren kişi Prncss.. değildi. İlgili ceza kaldırılmadı değiştirildi.

Yöneticileri bu şekilde rahatsız ederek zan altıında bırakmayalım.

kısacası sayamadım anlamsız cezalar uygulamalardan gına geldi bana .. site yönetiminde ciddi problem var. eger ben bu siteden ayrılmazsam zaten ban yiyeceğim :)))) bari büyüklük bende kalsın ben istifa edeyim.

tüm muhabet ettiğim arkadaşlara sabır diliyor :)))))))

Son düzenleme:
Forumdaki Forum Yöneticisini OzaN çok iyi çözmüş (Keşke cezaları sadece kendi verse).Ceza kısımlarına katılıyorum ama bunun dışından Takaslı konuşmalarına katılmıyorum

Gitmeseydin beyazsoy

vallahi siteye bişey yazmaya gücüm kalmadı yaptıgım şakalardan dolayı bile ceza yiyer hale gelmiştim. aslında bu yazıyıda yazmayacaktım ama muhabet etiğim arakdaşlara ayıp olmasın diye veda yazısı yazdım

beyazsoy gitme! Senin gibi elestiren ve dizilerde hiç bir detayi kaçirmayan üyeyi bulmamiz imkansiz.. beyazsoy gitme..

beyazsoy, zamani gelir sinirlendirirsin, zamani gelir güldürürsün ama senin yüreginde kötü bir insan yok.

Forumdaki Forum Yöneticisini OzaN çok iyi çözmüş (Keşke cezaları sadece kendi verse).Ceza kısımlarına katılıyorum ama bunun dışından Takaslı konuşmalarına katılmıyorum

beyazsoy mematiye sübyancı demişti, onada katılıyormusun? işine gelene katılıyorum işime gelmeyene katılmıyorum olmaz ya tam katıl yada katılma :))

- - - Ekleme - - -

beyazsoy kaliteli bir arkadaş hatalar yapsada onu hatalarıyla kabul etmek lazım art niyet yok herkese aynı mesafeden bakan bir arkadaşımız ..

Gitmeni istemem özellikle reyting bölümünde yorumlarını isabetli bulduğum kişilerin başında geliyorsun. Cezalar, kısır tartışmaları bir noktada frenleyebilmek için kullanılmak zorunda.

beyazsoy mematiye sübyancı demişti, onada katılıyormusun? işine gelene katılıyorum işime gelmeyene katılmıyorum olmaz ya tam katıl yada katılma :))

- - - Ekleme - - -

beyazsoy kaliteli bir arkadaş hatalar yapsada onu hatalarıyla kabul etmek lazım art niyet yok herkese aynı mesafeden bakan bir arkadaşımız ..
Cezalar bazen komik oluyor dediği gibi bunun dışında hiçbirşeye katılmıyorum .Sen gider Memati sübyancı dersen cezayı alırsın bununda savunacak tarafı yok

arkadaşlar bir hafta için 7-8 ceza aldım. ne yazsam ne söylesem ceza olarak bana geri dönüyor :))))) bir hafta daha yazsam sonuçtan ban yiyecem kesin. :))))) üstelik verilen cezalar çok anlamsız bu forumda ne "amk" dedim ne "göt" dedim fatmagüle mesut yar fatoş der onun yazsısı yayınlanır ben derim ceza gelir moda itirazda bulunurum hakaret yok yine ceza bu kadar tutartsızlıga gelemem .haksızlık yapıldıgını düşündüüğüm yerde durmak istemem

Hamza, bak elbette hatalarimiz oluyor.. Sen geçenlerde bana demiyormuydun; hatalardan ders çikarir insan diye.. Hamza reyting bölümüne çok emek veriyorsun, objektif davraniyorsun ve taraf tutmuyorsun.. en önemlisi de bu zaten..

Cezalar bazen komik oluyor dediği gibi bunun dışında hiçbirşeye katılmıyorum .Sen gider Memati sübyancı dersen cezayı alırsın bununda savunacak tarafı yok

fatmagüle fatoşgül demekle mematiye sübyancı demek ikiside ya hakarettir yada değildir bu açıdan beyazsoy her iki diziyede hakaret ederek diziler arasında tarafsız durmaya çalışıyor :))) farklı bir tarafsızlık duruşu var :)))

- - - Ekleme - - -

arkadaşlar bir hafta için 7-8 ceza aldım. ne yazsam ne söylesem ceza olarak bana geri dönüyor :))))) bir hafta daha yazsam sonuçtan ban yiyecem kesin. :))))) üstelik verilen cezalar çok anlamsız bu forumda ne "amk" dedim ne "göt" dedim fatmagüle mesut yar fatoş der onun yazsısı yayınlanır ben derim ceza gelir moda itirazda bulunurum hakaret yok yine ceza bu kadar tutartsızlıga gelemem .haksızlık yapıldıgını düşündüüğüm yerde durmak istemem

fatmagüle fatoşgül dediğin için bir point ceza vermişler bencede o ceza 5 point olmalı demekki cezalarda bir adalet var benim istediğim olmuyor orantıda denge var o açıdan bu tarz cezaları sorun yapma zeki insanlar ceza almadanda cevap verme yeteneğine sahiptirler bence sende çok zeki bir arkadaşımızsın :)))

özellikle

" bu site amk ve göt kelimeleri başılklarda
kulanılması serbest ama fatmagüle fatoşgül
demekyasak fatoşu ama fatoşu mesut yar
kulanınca yine serbest :)))))) "

sözüne katılıyorum çok adaletsiz ceza veriyorlar. Ozan iyi ama diğrrleri olmuyor be arkadaşım siz keyfine göre ceza veriyorsunuz.

Vadi düşmanlığını bıraksan gayet iyi anlaşırız gitmene gerek yok derim. Ama vadi düşmanlığına devamsa yolun açık olsun.

Evet o ifade bana ait. Keşke iş fanatiklik boyutunda olmasada sen fatoşgül dediğinde karşı çıkıp başkasıda senin sevdiğin diziye yakistirmalarda bulunup iş kavga boyutuna gelmese. 5 yıldır forumdayım şimdiye kadar kimseyi ne banladım ne ağır bir şekilde ceza verdim. Ama son geldiğimden beri iş abartılı boyutlara gelmiş tartışmalar ve yakıştırmalar konusunda. Bana denildi ki bunlar yasak. Bende denileni yapıyorum ve kafama göre değil tüm yönetimle tartışıp yapıyorum. Senin söylediğine göz yumup takasa ceza versem veya tam tersini yapsam suçluyum. Ceza verince verdiğim kişi ve arkadaşlarına suçluyum. Nasıl olsa hep ben suçlu oluyorum veya cezayı veren arkadaşım suçlu oluyor ama bunlar için ne bana ne başkasına alay eder gibi yakıştırmada bulunup özel mesajla bu şekilde konuşamazsın. Ben şikayetimi söyledim "mod abilerimden" admin ceza verdi.

sormak isterim mahallenizde birisi kızı yaşındaki biriyle o kız da 18-20de olan bir kızsa o adamı nasıl tanımlarsınız.. eger olgunlukla karşılayan olursa hatalı oldugumu kabul edecem üstelik eleştirdiğim bir dizi karakteri. yani sanal biri.. sanatçıya sübyancı desem neyse

Hamza, bak elbette hatalarimiz oluyor.. Sen geçenlerde bana demiyormuydun; hatalardan ders çikarir insan diye.. Hamza reyting bölümüne çok emek veriyorsun, objektif davraniyorsun ve taraf tutmuyorsun.. en önemlisi de bu zaten..

hamza kim furkan :))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...