Forumdan Nasıl Çıkıyorsunuz?

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Çıkarken profilinizden de çıkıyor musunuz yoksa direkt sekmeyi mi kapatıyorsunuz?​

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben hep profilden çıkarım, adetim oldu :F
Çıkış yaparım.Mobilden giriyorum ve bazen ani hareketle pencereyi kapatırım yanlışlıkla telefon gelince ve görüşmem bitince 15 dakika geçmiş olsada pencereyi tekrar açıp çıkışa basarım :A 98% bu şekilde :F
20180708_003002.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Profilden çıkıyorum öyle sekmeden çıkarsan 20 dakıka falan hala forumda görünüyorsun isanlar son konuda seni görüp öldümü diyorlar :A :A :A @dreamy

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Çıkış yaparım.Mobilden giriyorum ve bazen ani hareketle pencereyi kapatırım yanlışlıkla telefon gelince ve görüşmem bitince 15 dakika geçmiş olsada pencereyi tekrar açıp çıkışa basarım :A 98% bu şekilde :F
Ekli dosyayı görüntüle 60276
Baya ayrıntılı olmuş. :F Ben yanlışlıkla 'Çevrimiçi Durumu Göster'e de basabiliyorum. Görünce aklıma geldi. :A
Profilden çıkıyorum öyle sekmeden çıkarsan 20 dakıka falan hala forumda görünüyorsun isanlar son konuda seni görüp öldümü diyorlar :A :A :A @dreamy
Benim de o yüzden böyle bi takıntım oluştu. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Baya ayrıntılı olmuş. :F Ben yanlışlıkla 'Çevrimiçi Durumu Göster'e de basabiliyorum. Görünce aklıma geldi. :A

Işık kaçmazsa net gitmezse hiç kendim sekme kapatmadım 5 yıldır hep normal çıkış :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Türkçem bazen yetersiz olunca görsel yardımla anlatıyorum :F
Birde öğretmenliğin verdiği alışkanlık :F

Sen zaten onu tıklamışsın, seni online görüyorum ama sen beni göremiyorsun :A:A

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710

İlk zaten tik oluyor sen onu kaldırıyorsun. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İlk zaten tik oluyor sen onu kaldırıyorsun. :A
Böyle hayalet modu iyi oluyor :A ama tabi sohbet ortası ani gidenler sinir bozabiliyor :A Ben genelde 'çıkıyorum' diye belirtiyorum ama aynı inceliği göstermeyenler var :A Gece yazmalarda çok fazla kişi online olmadığı için belirtmeli insan (özel mesaj kutusundan yazılıyorsa ve offline modundaysa):F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Foruma ne zaman ara vermeye kalktım, o zaman profilimden çıkıyorum. Diğer türlü sekmeden çıkıyorum sadece. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 60276

Böyle hayalet modu iyi oluyor :A ama tabi sohbet ortası ani gidenler sinir bozabiliyor :A Ben genelde 'çıkıyorum' diye belirtiyorum ama aynı inceliği göstermeyenler var :A Gece yazmalarda çok fazla kişi online olmadığı için belirtmeli insan (özel mesaj kutusundan yazılıyorsa ve offline modundaysa):F
@Forumdash galiba şu son mesajımı seninlede konuşmuştum, giderken belirt diye :A
Durumlar bende hâla aynı :A bu şekilde çıkmaya devam.
Ah o eski forumdaki çıkış kapısını görünce duygulandım :T

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Evet konusmustuk :X Dün gece çıkarken belirtmeden mi çıktık:A Bi hissettim :F
Bilmem olabilir ama bu mevzu daha çok özelden konuşurken. Biz özelden konuşmadık oyüzden sıkıntı yok :A Zaten dün çok yorgundum, bu sabahda çok erken kalktım oyüzden bende geç saate kalmadım ve çok sohbet modunda değildim :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash