Forumdan İsteğe Bağlı Uzaklaşma Hakkı Olsun

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu öneri konusunu tamamen @DarkLegenD 'in ricasıyla açmış bulunmaktayım.

Foruma girmemek her ne kadar isteğe bağlı olsa da bağımlılık etkisinden dolayı bazen bunu engellemek güç olabiliyor. Bu yüzden isteyen kişiler 30 günü aşmayacak ölçüde forumdan uzaklaşma ( kendilerini banlama ) hakkı tanınsın.

Bu seçenek hemen hemen bütün forum veyahut sosyal medya sitelerinde olmakta. Bu da profil ayarları kısmından tıpkı nick değiştirme talebi seçeneği gibi bir seçenekle, tıpkı aşağıdaki görseldeki gibi olabilir:

ss.png

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Hatrıma geldikçe giriyom 5 dk öyle anlaşak. :A
Forumdan kendi isteğinle uzaklaşmazsan bu banlama kendini süreli banlatma işi gereksiz. Önce insan kendine hakim olabilmeli. Forum yada herhangi yaptığımız işlere sosyal ortam bağımlılık yapıyor hepimiz bağımlıyız ama bunu kontrol etmek bizim elimizde. Bende forum bağımlısıyım bu da bir gerçek. 😊
Ben 15 gün ile beraber daha da azalttım bu güzel oldu Allah @Dosi öğretmenimden razı olsun. :A İradeye hakim olmak önemli ben o dönemde hakim olamıyodum şuan elhamdulillah iyiyim o yüzden girsem de süreli giriyorum o yüzden sıkıntı yok şuanlık ama girmeye devam edersem olur tabii. 😊

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,331
Puanı
561
Hatrıma geldikçe giriyom 5 dk öyle anlaşak. :A

Ben 15 gün ile beraber daha da azalttım bu güzel oldu Allah @Dosi öğretmenimden razı olsun. :A İradeye hakim olmak önemli ben o dönemde hakim olamıyodum şuan elhamdulillah iyiyim o yüzden girsem de süreli giriyorum o yüzden sıkıntı yok şuanlık ama girmeye devam edersem olur tabii. 😊
Alışkanlıklari bırakmak zor. Bırakamadım ordan biliyorum :)

• Aynen
Reactions: Yakamoz-Asi