Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
friday-13th-2-game-jason-kill_0.jpg

Evet arkadaşlar geçtiğimiz aylarda popüler sinema serisi olan Friday the 13th bu sefer oyun dünyasına uyarlandı. Basit olarak ise konuyu anlatayım kamp yapan bir grubu ya öldürmeye çalışıyorsunuz yada katilden siz ve arkadaşlarınız kaçmaya çalışıyor.

Oyunda online olarak oynayabileceğimiz gibi arkadaşlarımız ile de oynayabileceğiz. Oyunda bir sürü özellik geliştirme var. Zaten oyunun en önemli artısı hem online oynayabilme hemde arkadaşlarımız ile de oynayabilme.

Oyunda ya kaçan oluyorsunuz yada katil. (Zaten katil bir kişi oluyor) Eğer kaçan tarafta iseniz aşağıda ki karakterlerden birisi oluyorsunuz. Her karakterin bir leveli var bu arada. Bazı karakterlerin gücü daha iyi oluyor.:D
friday-game-2.jpg

Jason karakteri ise ( Katil yani) level atladıkça geliştirebiliyorsunuz farklı Jasonlar oluyor. Bu karakter olursanız öldürmeye çalışıyorsunuz. Katil sizsiniz.
Ayrıca Jason'un belirli özel güçleri var ışınlanma. hızlı koşma, sesleri dinleme gibi...
maxresdefault.jpg

Oyunda araba ile kaçma var, istersek tekne ile kaçma var yada polisi telefon ile çağırıp polis noktasına gitme var. 3 farklı şekilde kaçabiliyorsunuz. Tabi bunun için eksik parçaları toplamak var ee buda demek takım çalışması yapmak zorundasınız. Tabi Jason size izin verirse..:X:X
counselorcar.jpg

friday-the-13th-call-police-737x410.jpg.optimal.jpg

prop-961b0.jpg

Oyunda öyle taramalı silahlar yok. Genellikle en iyi silah tüfek oluyor ( 1 kurşununuz var) onun haricinde sopa vb şeyler var.
Friday-The-13th-The-Game-Weapon-Stats-Guide-Image.jpg

Eğer Jason'a yakalanır birde ölürseniz çok çok farklı ölüm şekilleri sizi bekliyor olacak. Yada siz Jason olursanız büyük keyif alacaksınız. :smilingimp::F
friday-the-13th-game.jpg

maxresdefault.jpg

Eğer almayı düşünürseniz bilgisayarınızı sistem gereksinimlerine iyi bakın bi. :D

Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: 2.0 GHz Dual-Core 64-bit işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu 2 GB Video Bellek
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Steam fiyatı şu an 59 TL olması lazım. Aslında 35-40 TL bu oyun için uygun ama yeni olduğu için fiyat böyle. Yinede fiyatı iyi sayılır.

every-gory-detail-you-need-to-know-about-friday-13th-the-game-974762.jpg

Dediğim gibi almak isteyen olursa özellikle forumcak oynayabilirsek harika süper olur. Aslında oyunda da Türk bulmak zor değil maksat tanıdık olsun.
Sizin için biraz oyunu anlattım şimdi tanıtım fragmanı ile baş başa bırakıyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa bu jason karakteri yürüyen ölülerden @sokak sanati ni andırıyor ayoll @mrt-06 dan çalma durumu var telif iste bence cnm :A :A :A

Jason karakteri ise ( Katil yani) Bu karakter olursanız öldürmeye çalışıyorsunuz. Katil sizsiniz.Ayrıca Jason'un belirli özel güçleri var ışınlanma. hızlı koşma, sesleri dinleme gibi
Eğer Jason'a yakalanır birde ölürseniz çok çok farklı ölüm şekilleri sizi bekliyor olacak.
friday-the-13th-game.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
aa bu jason karakteri yürüyen ölülerden @sokak sanati ni andırıyor ayoll @mrt-06 dan çalma durumu var telif iste bence cnm :A :A :A

Jason karakteri ise ( Katil yani) Bu karakter olursanız öldürmeye çalışıyorsunuz. Katil sizsiniz.Ayrıca Jason'un belirli özel güçleri var ışınlanma. hızlı koşma, sesleri dinleme gibi
Eğer Jason'a yakalanır birde ölürseniz çok çok farklı ölüm şekilleri sizi bekliyor olacak.
friday-the-13th-game.jpg
Taklitler asıllarını yüceltir boşver ablacım. :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

friday-the-13th-game.jpg
Karadeniz kızı dediğin böyle olur her alanda bir yorum yapıyorsun. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen önce dizimi oku, doğum günümü kutla sonra bana öneride bulun. :-)

Ben indirmiştim bunu galiba, sıkılıp sildim. :A
Korsana hayır diyoruz. :A Normalde bende para vermem ama arkadaş ile ortak aldı öyle ucuza geldi. :A :A
aaa zaten paralıymış işim gücüm yok para veremem @mrt-06 :F

playstation en eskisi var bende çocukken almıştık atariden ona geçmiştik henüz bilgisayar ile tanısmadan önce playsation ile cd dvd film izlemeyi gerçek manada oyunlar oynamayı ilk onda görmüştük kızlarla yada babamla arada araba yarışı falan oynuyoruz yetiyor :F

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Gerçekten zevkli olacağına eminim eğer başarabilirsek. Ama bence 35 de çok. Ama birlik olursak veririm parayı :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Sen önce dizimi oku, doğum günümü kutla sonra bana öneride bulun. :-)

Ben indirmiştim bunu galiba, sıkılıp sildim. :A
Haklısın aklıma hepsi. :pensive::pensive: Telefi edeceğim kanka. :persevere:

Gerçekten zevkli olacağına eminim eğer başarabilirsek. Ama bence 35 de çok. Ama birlik olursak veririm parayı :D
Al derim harika yani. :D Şuan baya popüler.

Şimdi oynuyorum işte Türk gruba rastladım. :F İlk ben öldüm ama o kötü oldu. :A

Steam indirimi devam etseydi indirirdim de son zamanlarda epey bir oyun indirdim indirimler sağolsun, bilgisayarın kapasitesi almayacak artık. :D
Bi bak bakalım bu oyuna da. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Haklısın aklıma hepsi. :pensive::pensive: Telefi edeceğim kanka. :persevere:

Al derim harika yani. :D Şuan baya popüler.

Şimdi oynuyorum işte Türk gruba rastladım. :F İlk ben öldüm ama o kötü oldu. :A

Bi bak bakalım bu oyuna da. :D
Ölünce oyun bitene kadar izliyo musun öyle? :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ölünce oyun bitene kadar izliyo musun öyle? :D
Eğer çok heyecanlıysa bakıyorum ne yapacaklar kaçacaklar mı diye baktım sıkıcı maçtan ayrılıyorum. :D
Tabi süreye de bağlı kimi maç 20 dk kimi 30 dk. :D Ekran görüntüsü filan alırım şuan 26 lv'lim. :F
Benim bi kız arkadaşım hastası oldu bunun 26 lv yaptı. Daha yeni pc'mi bana verdi düşün. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Eğer çok heyecanlıysa bakıyorum ne yapacaklar kaçacaklar mı diye baktım sıkıcı maçtan ayrılıyorum. :D
Tabi süreye de bağlı kimi maç 20 dk kimi 30 dk. :D Ekran görüntüsü filan alırım şuan 26 lv'lim. :F
Benim bi kız arkadaşım hastası oldu bunun 26 lv yaptı. Daha yeni pc'mi bana verdi düşün. :A
Steam'de ekli değilsin di mi sen bende? Bi gün canlı yayın yap da izleyeyim :A
Nickim Che Cazzo, ekle. :D