Foruma “Veda” demiştim Yapamadım, Aktifliğim Olsun Feda

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Herkese selamlar, iyi forumlar. Son zamanlarda sosyal medyaya ve forumlara ayirdigim vakit beni cok rahatsız ediyordu. Buna bir cozum bulmak ıcın silmeyi sifre degistirmeyi denedim etkili bir cozum olmadi, bende silerek veya bu tarz birsey yapmanin dogru oldugunu dusundum bos vakitlerimi daha iyi degerlendirebilmek icin bunu yapmam gerektigini dusunuyordum. Hem ders hem obur aktivitelerim icin oncelikle buna forumdan baslamak istedim eskisi kadar vakit ayirmasam da girmek istiyordum ve bazen engel olamiyordum son zamanlarda kendimi kisitladigim (cikis yaptigim halde) siteye uyelik olmadan giriyordum ve bu problem artik cok canimi sıkmaya baslamisti. Ben bu foruma 22 Şubat 2019'da katildim gercekten ortami cok sariyordu hani insanı foruma bagliyordu samimi bir ortam, eglenceli guzel. Uyelerimiz de o sekilde hepsi cok samimi iyi insanlar... Neyse cok uzun tutmak da istemiyorum Fav10 benim uye oldugum ilk forumdu kimseyi gercek hayatta gormedim ama cogu uye cok samimiydi hepinize cok tesekkur ediyorum bana abi abla, arkadaş oldunuz Allah hepinizden razı olsun... Umarım herşey istediğiniz gibi olur. Yüzünüz hep gülsün, kendinize çok iyi bakın...

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Herkese selamlar, iyi forumlar. Son zamanlarda sosyal medyaya ve forumlara ayirdigim vakit beni cok rahatsız ediyordu. Buna bir cozum bulmak ıcın silmeyi sifre degistirmeyi denedim etkili bir cozum olmadi, bende silerek veya bu tarz birsey yapmanin dogru oldugunu dusundum bos vakitlerimi daha iyi degerlendirebilmek icin bunu yapmam gerektigini dusunuyordum. Hem ders hem obur aktivitelerim icin oncelikle buna forumdan baslamak istedim eskisi kadar vakit ayirmasam da girmek istiyordum ve bazen engel olamiyordum son zamanlarda kendimi kisitladigim (cikis yaptigim halde) siteye uyelik olmadan giriyordum ve bu problem artik cok canimi sıkmaya baslamisti. Ben bu foruma 22 Şubat 2019'da katildim gercekten ortami cok sariyordu hani insanı foruma bagliyordu samimi bir ortam, eglenceli guzel uyelerimiz de o sekilde hepsi cok samimi iyi insanlar... Neyse cok uzun tutmak da istemiyorum Fav10 benim uye oldugum ilk forumdu kimseyi gercek hayatta gormedim ama cogu uye cok samimiydi hepinize cok tesekkur ediyorum bana abi abla, arkadaş oldunuz Allah hepinizden razı olsun... Umarım herşey istediğiniz gibi olur. Yüzünüz hep gülsün, kendinize çok iyi bakın...
Hayatta başarılı olman dileği ile. Sonra geri dönersin bence sen.

• Harika
Reactions: EmreCan

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Angry Kızgın GIF by Show TV

• İlginç

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Umarım bu sefer dirayetli davranıp uzunca bir süre girmezsin. Forum orucunda başarılar diliyorum. :A

• Harika

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gitmesi gereken Emre sen değilsin bence ama kendine iyi bak. Doğru karar veriyorsun. Burası boş bir zaman kaybı. Hayatına odaklan. :ok:

• Harika

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
Yolun acik olsun kardesim, iyi ki varsin. Ulasmak istedigin ne varsa basarilar dilerim. Hayatta hep yüzün gülsün..

• Harika

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
@EmreCan Ben bu konuyu görmeden kararından vazgeçtiğini gördüm :A
Yeniden aramıza hoşgeldin :A
Ahahshahs evet, uzun süre girmem diyordum ama süreç çok kısa oldu. :A
Bizi bırakıp nereye gidiyorsun sen sıpacan otur oturduğun yerde :bağır: @EmreCan
Relax ol ninecim, senin sözünü dinledigim icin gitmiyorum bir yere. :A
Terlik veriyim mi abla bidon yetersiz kalmış :A
Utanmasalar kafamda odun kıracaklar. :A
Evladımmm geldin miiii, gittin miiii 🤣😂🤣😂🤣😂🤣 @EmreCan
Direkten döndüm... :A

@emreemreu Son anda vazgeçtim, yapamadım. :A

EmreCan

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı