Foruma Veda Konum...

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Buruk ve üzgünüm, şaşırdım gerçekten 🥺
Hakkında en hayırlısı olsun değerli katkıların için çok teşekkürler, emeklerine sağlık, forumun bir rengiydin, kendine çok iyi bak, sevgiler... 🥺🌹🧿🙏🏻🙏🏻
Güzel düşüncelerin ve dileklerin için çok teşekkür ederim. Hepimizin hakkında hayırlısı. Çok teşekkürler 😊

• Beğendim
Reactions: offensive

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
İnanılmaz üzüldüm 😔 @STAR
Keyifle okuduğum seneryoların ve eğlenceli yarışmalarınla renk katıyordun foruma..
Kalıcı değil geçici bir ara olsun..

Saygılı, kibar ve kaliteli bir insansın, üstümde hakkın varsa helal et..
Yolun açık olsun dostum ❤️🙏

• Beğendim
Reactions: STAR

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Herkesin arada böyle dönemleri oluyor. Benim de olmuştu hatta bir dönem foruma girmemiştim. Hayat tabi ki herkesin kendi hayatı. Her şeyi istediğin gibi şekillendirdikten sonra tekrar görüşmek üzere. Kişişel yorumun için de ayrıca teşekkür ederim. Yolun açık olsun, foruma katkıların için teşekkür ederim. 🤗

• Beğendim

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
İnanılmaz üzüldüm 😔 @STAR
Keyifle okuduğum seneryoların ve eğlenceli yarışmalarınla renk katıyordun foruma..
Kalıcı değil geçici bir ara olsun..

Saygılı, kibar ve kaliteli bir insansın, üstümde hakkın varsa helal et..
Yolun açık olsun dostum ❤️🙏
Çok teşekkürler @The_Erinch
Her zaman yaptığım işlere ilgiyle takip ettiğin için teşekkür ederim. Helal olsun sen de et.
Çok teşekkürler her şey için.😊
Herşey gönlünce olsun
Çok teşekkür ederim. Sizinde 😊
Yolun açık olsun, her zaman bekleriz.
Çok teşekkürler @bazinga
Her şey yolunda giderse girmeye çalısacağım sayın adminim.😊
Herkesin arada böyle dönemleri oluyor. Benim de olmuştu hatta bir dönem foruma girmemiştim. Hayat tabi ki herkesin kendi hayatı. Her şeyi istediğin gibi şekillendirdikten sonra tekrar görüşmek üzere. Kişişel yorumun için de ayrıca teşekkür ederim. Yolun açık olsun, foruma katkıların için teşekkür ederim. 🤗
Çok teşekkürler @Yakamoz-Asi 😊
Hayat ne getirir bilemem belki bir arada sonra uğrayalbilirim.
Güzel düşüncelerin ve dileklerin için teşekkürler. 😊

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,835
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 120233

Merhaba Sayın Fav10 Üyeleri,

Hayatımda aldığım bazı kararlardan ötürü zamanım olamayacağı için artık buraya giremeyeceğim.

Bildiğiniz üzere en çok nick değiştiren üyelerdenim.(Kiminiz, ilk nickim olan Starcı ile kimilerinizde Ygslysci,Staran, Mircan Saye ve son Olarak Star diye hatırlayacaksınız.)

Yaklaşık 11 yıl önce reytingleri öğrenmek için girdiğim bir siteden bu şekilde severek ayrılmak çok güzel. 2016 da ilk üye olmuştum o zamanlar da kısa bir ara vermiş sonra yeniden foruma katılmıştım.

Foruma elimden geldiğince emek verip yeri geldiğinde yarışma(hele en sevdiğim çoğu üyenin ilgiyle takip ettiği Maske: Hangi Üyesin Sen), yeri geldiğinde de senaryolarımla (Eğlenerek yazdığım Fav10 Apartmanı, ve bir diğer ilgiyle Takip edilen Profesör) sizleri güldürmeye , eğlendirmeye çalıştım.

Gerçek bir aile ortamı oluşturmanız beni çok etkilemişti. Yeri geldiğinde tartışıyorsunuz, yeri geldiğinde birbirinize komik şekilde takılıyorsunuz. Ben sizin mesajlarını okurken hep eğlendim. Hepinize toplu bir mesaj bırakacaktım ama sonra hepinize ayrı ayrı bir şeyler yazmak istedim.

@Angelica ablamla başlamak istiyorum. Ben foruma üye olduğum günden beri her zaman yanımda olan, yaptığım içeriklere ilgiyle takip ettin, burada benim bir ablam olduğunu hissetirdin. Sana her şey için teşekkür ederim.

@Dosi hep seni doğrucu ve eleştirici tarafında hatırlayacağım. Ne olursa olsun fikrini doğru bir şekilde ifade edebilen birisin. Kanal olarak rakip olsak da hep benim için kardeş kanaldın. Yaptığın etkinlikler ve yarışmalar çok güzeldi. Forumda geçirdiğim süreç boyunca her şey için teşekkürler.

@The_Erinch abim, gerçekten nasıl Angelica abla Forumun ablası ise sen de benim için bir abi oldun. Yorumlarınla olumlu, kırmadan eleştirdin. Yaptığım senaryoları özenle okuyup yorumladın(hele de Profesör adlı senaryomu beğenerek takip ettiğin için çok seviniyordum) Foruma sağladığın güzel, bilgilendirici konuların hep çok iyiydi. Forum süresince yaptıkların için teşekkür ederim abi.

@Zeyno son zamanlarda daha çok iletişimde olsamda gerek yorumlarınla , gerek foruma verdiğin enerjinle iyi ki varsın. Senayolarıma yaptığın degerli yorumlar ve her şey için teşekkürler.

@serhatt benim için gerçekten bu forumu güldüren, eğlendiren, samimi mesajlarınla etkileyen birisin. Seni hep yazdığım senaryolardaki enrikalarla hatırlayacağım. Her şey için teşekkürler.

@xemrexxx Foruma verdiğin enerji , samimi yorumların çok güzel. Herkesle anlaşacak(tartışacak desem daha doğru olur😁)bir şey bulabiliyorsun ki bu da çok güzel. Her şey için teşekkürler.

@Aserat , benim için Forumun en iyi moderatörlerindensin. Kendi konularını savunmanı çok seviyorum. Foruma yazdığın mesajlarla kalite katıyorsun ve Foruma verdiğin emekler için teşekkürler.

@Özgür Foruma yorumlarınla canlılık katıyorsun. Her şey için teşekkürler.

@mrt-06 Foruma yazdığın mesajlarla , yorumlarla enerji katan birisin.(bende bir Afet Güçverir Hayranı olarak hep hatırlatman beni sevindiriyordu)Önceleri daha çok konuşuyorduk. Foruma çok emek verdin. Her şey için teşekkürler.

@bazinga forumda bu vakti geçirmemiz sağlayan en önemli kişisin. Sana da her şey için teşekkürler.(Bazen seni uğraştırdım kusura bakma)

@Cervantes , benim için Forumun küçük haylaz çocuğusun. Senin yorumların(hele de Dosi'nin kanalıyla ilgili olanlar) , samimiyetini çok seviyorum. Her şey için teşekkürler.

@denizz19 deniz abim. Ben ilk üye olduğum zamanlar daha çok konuşurduk. Senin böyle güzel yerlere gelmene çok sevindim. Umarım daha iyilerine gelirsin. Forumun medarı iftiharısın.

@Gerekli24 ve @slhttnmtl foruma 2. Kez aktif olduğumda güzel yorumlarınız, samimiyetiniz ve güzel düşüncelerinizle yanımda olduğunuz için çok teşekkürler.

@BARON男爵 Foruma kattığın güzel yorumlarının devamlılığını dilerim. Her şey için teşekkürler.

@12.Adam , Foruma yazdığın değerli yorumların ve samimiyetin için çok teşekkürler.

@Doğan @cokiyitvci Forumda beni hep mesajlarınızla desteklediğiniz için teşekkürler.

@Emre Ozansoy Forumda açtığın hızlı konularla hatırlayacağım. Yorumların için teşekkürler.

@Sherlock @MEnes @MasacRE ve @Maskeli Fedai ,ben sizlerle hep yoldaşlar olarak hatırlayacağım. Foruma verdiğiniz emekler için teşekkürler.

Yiğitt ve bully, de foruma ilk üye olduğum zamanlarda çok ilgilenmişlerdi. Onlarda her zaman foruma kalite katıyorlardı.

@AteşBöceği foruma açtığın konular ve mesajlara verdiğin yorumlar için teşekkürler.

@Yakamoz-Asi , foruma kattığın samimiyet ve güzel yorumların için teşekkürler.

@Keith Long , foruma açtığın her konu için teşekkürler. Emeklerine sağlık.

@tolgab , foruma kazandırdığını müzik top10 listesi içinde çok teşekkürler. Emeklerine sağlık.

@mesmeso , foruma verdiğin emekler için çok teşekkürler.

@Gizmen , @offensive , @batuhankaralar @Felon @ozmoturk @Hazem @Ahmed @Alos @EmreCan @Billy Kane sizlere de değerli yorumlarınızı forumda paylaştığınız için teşekkürler.

@kimmeryali_conan , @flashbellek , @Sanalbellek , @Vegas @Zortlu Fistan sizlerede iyi forumlar dilerim. (Ben eğlenerek vakit geçirdim umarım sizde öyle geçirirsiniz)

Ve son olarak bu forumu paylaştığım ve bu FAV10 Ailesinin bir üyesi olarak içinizde bulundurduğunuz için herkese teşekkür ediyor. Hayatınızda hep mutlu olmanızı diliyorum.

Forumdan bir Star(Yıldız) kaydı...

Allah'a emanet olun. Herkese iyi forumlar...

Canım benim söylediğin sözler için çok teşekkür ederim elimden geldiğinde forumda sana destek olmaya çalıştım keşke kalabilseydin burda aldığın karar neyse umarım senin için hayırlısı olur kendine iyi bak forum dışı mutlaka konuşacaz

• Beğendim

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Canım benim söylediğin sözler için çok teşekkür ederim elimden geldiğinde forumda sana destek olmaya çalıştım keşke kalabilseydin burda aldığın karar neyse umarım senin için hayırlısı olur kendine iyi bak forum dışı mutlaka konuşacaz
Çok teşekkürler abla😊
Sen de kendine iyi bak.

• Beğendim
Reactions: Angelica

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Birebir hiç konuşma fırsatımız olmadı ama kararına üzüldüm :( Umarım bir süre sonra yeniden aramıza dönersin, foruma kattıkların için teşekkürler. @STAR

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tam ben gelmişken hiç konuşamadan gitmen üzücü oldu. Benim için yeri ayrı olan üyelerdensin. Gerek favori üyeliği beraber almamız, gerek ilk ve tek sunuculuğumu senin kanalında tatmam...

Umarım her şeyi düzene oturtup ara ara da olsa yeniden girersin. Gözlerim konularını ve yorumlarını arayacak. Yolun açık olsun, bol şans. :(

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fazla muhabbetimiz olmasa da foruma kattıkların için ben kendi adıma teşekkür ederim, hem senaryo hem de etkinlik konusunda katkıların yadsınamaz. Umarım istediğin her şeyi başarırsın, yolun açık olsun. Ve tabii ki bir gün dönmen dileği ile... @STAR

• Beğendim

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Her veda bir başlangıçtır. Yeni hayatında mutlu olman dileğiyle ;)

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Star'ın şaha kalktığı sezon hiç bu haber oldu mu. :( Geçici bir ara olduğunu temenni ediyor ve yakın zamanda tekrar döneceğine inanıyorum o zamana kadar hakkında hayırlısı olsun. :bhr: @STAR

• Beğendim

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Tam ben gelmişken hiç konuşamadan gitmen üzücü oldu. Benim için yeri ayrı olan üyelerdensin. Gerek favori üyeliği beraber almamız, gerek ilk ve tek sunuculuğumu senin kanalında tatmam...

Umarım her şeyi düzene oturtup ara ara da olsa yeniden girersin. Gözlerim konularını ve yorumlarını arayacak. Yolun açık olsun, bol şans. :(
Çok teşekkür ederim @slhttnmtl 😊
Keşke daha fazla konuşabilseydik dediğim üylerdensin.Her şey için sağol canım sunucum😉
Fazla muhabbetimiz olmasa da foruma kattıkların için ben kendi adıma teşekkür ederim, hem senaryo hem de etkinlik konusunda katkıların yadsınamaz. Umarım istediğin her şeyi başarırsın, yolun açık olsun. Ve tabii ki bir gün dönmen dileği ile... @STAR
Çok teşekkürler @Sherlock 😊
Güzel dileklerin beni mutlu etti.
Her veda bir başlangıçtır. Yeni hayatında mutlu olman dileğiyle ;)
Çok teşekkür ederim @ozmoturk Dediğin gibi yeni başlangıçlara.😊
Star'ın şaha kalktığı sezon hiç bu haber oldu mu. :( Geçici bir ara olduğunu temenni ediyor ve yakın zamanda tekrar döneceğine inanıyorum o zamana kadar hakkında hayırlısı olsun. :bhr: @STAR
Çok teşekkürler @Aserat 😊
Star'ın bu sezonunu da gördüm şükür, Hakkımızda hayırlısı.

GÜZEL VE SAMİMİ DİLEKLERİNİZİ SUNDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMLE.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
çok veda konusu gördüm dayanamayıp geri dönenler o yüzden bu bir veda değildir geri geleceğin güne kadar şimdilik hoşçakal @STAR

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yolun açık olsun bence arada kesinlikle uğrayacağını düşünüyorum. Son dönemlerde özellikle foruma farklılık katan üyelerden olduğunu düşünmüyorum. Kendine iyi bak. Yeniden görüşmek üzere.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Foruma girdiğim zaman gözlerimin aradığı kişilerden biriydin. Şimdi bu konuyu ve benim hakkımda yazdıklarını görünce çok üzüldüm. Seninle sohbet etmeyi de, sana takılıp seninle uğraşmayı da çok özleyeceğim. Umarım bir gün geri dönersin ve umarım o zaman ben de buralarda olurum da tekrar nice güzel vakitler geçirebiliriz. O zamana kadar kendine çok iyi bak, her şey gönlünce olsun. @STAR ⭐⭐

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1-2 gündür girmediğim için bildirimleri ancak şimdi görüyorum. Forumda sevdiğim üyelerden birisin @STAR ve böyle sevdiğimiz isimlerin gidişi de üzüyor. Forumda özellikle yarışma ve senaryo kısmında katkıların oldukça fazlaydı. İçlerinde yer alıp seninle etkileşime girmek de güzeldi. Umarım tekrar dönersin aramıza. :bhr: